Pokrový dealer/krupiér

DIAMOND GAME CLUB s. r. o.

Miesto práce
okres Trebišov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
Motivačné platobné podmienky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- krupiér - obsluha živej hry - Texas Hod´em Poker, Pol Limit Omaha (znalosť pravidiel je výhodou )
- zodpovednosť za pridelené žetóny a priebeh pokrového turnaja
- riešenie situácii počas priebehu pokrového turnaja

- práca v novom, exkluzívnom klube
- práca v mladom kolektíve
- podiel na obslužnom od klientov

Informácie o výberovom konaní

- príjemný vzhľad a profesionálne vystupovanie
- prax krupiérov je výhodou ale bude organizované aj školenie pre úplných nováčikov
- práca v nočných hodinách
- maximálne pracovné nasadenie
- znalosť anglického jazyka je výhodou
- komunikatívnosť, spoľahlivosť, bezúhonnosť
- pravidelné školenia

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vhodné aj pre začiatočníkov neznalých pokrové prostredie, kompletný tréning a školenia zabezpečíme

Semper Fi s.r.o. je spoločnosť, ktorá zastrešuje profesionálny team ľudí, ktorí sa dlhodobo pohybujú v realitnom prostredí a chápu, že dnes je práve čas spojiť sily a vybudovať realitno–poradenskú spoločnosť, ktorá je na rozdiel od nadnárodných korporácií pružnejšia, dokonale zorientovaná na trhu a vie dostatočne rýchlo reagovať na potreby klienta s orientáciou na segmenty - Retail, Priemysel, Investičné nehnuteľnosti, Developerské projekty a bežné nehnuteľnosti.
Samozrejmosťou je pre nás serióznosť, proaktívny prístup a 100% spokojnosť klienta pri riešení všetkých obchodných prípadov.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2931759  Dátum zverejnenia: 15.2.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Motivačné platobné podmienky