Manažér dopravy

DIAMON, s.r.o.

Miesto práce
okres Poprad
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Riadenie úseku dopravy a technického úseku v obchodnej spoločnosti, t.j. zodpovednosť za vozidlový park, za organizáciu dopravy a optimalizáciu rozvozov a za údržbu, evidencia PHM, evidencia jázd.

Dynamické zamestnanie a zodpovedná práca v zabehnutej obchodnej spoločnosti, adekvátne platové ohodnotenie.

Životopis zašlite, prosím, na [email protected], prípadne poštou na adresu spoločnosti.
Ďakujeme za záujem pracovať pre našu spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

dopravné

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

C

SŠ/VŠ vzdelanie, prednostne so zameraním na dopravu, predchádzajúca prax v riadení dopravy a organizovaní linkového rozvozu, potrebné skúsenosti so zabezpečovaním údržby a náhradných dielov, vod.preukaz sk.C, KKV karta, karta vodiča, psychotesty, aktívna práca s PC(Word, Excel).

Obchodná spoločnosť Diamon sa zaoberá dovozom a predajom mäsa, mäsových výrobkov, chladenej a mrazenej hydiny, syrov a konzervárenských výrobkov. Počas svojej existencie sa spoločnosť vypracovala z malej mäsiarskej firmy na veľkú obchodnú spoločnosť, ktorá momentálne pôsobí v rámci celého Slovenska.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2423535  Dátum zverejnenia: 4.2.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou