Zdravotná sestra v diabetologickej ambulancii

DIAMEL, s. r. o.

Diabetologická ambulancia DIAMEL sro., K Dolnej stanici 18, okres Trenčín
Termín nástupu
01.09.2017
Mzdové podmienky (brutto)
800 Euro

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Meranie a monitorovanie vitálnych funkcií pacientov.
Odoberanie vzoriek biologického materiálu.
Objednávanie pacientov na vyšetrenia.
Vedenie zdravotnej dokumentácie.
Poskytovanie prvej pomoci v prípade núdze.
Administratívna činnosť.

Príjemné pracovné prostredie.
Príplatky za prácu navyše a vrámci projektov v oblasti klinického skúšania.
Možnosť rozvíjať svoj potenciál vrámci edukácií pacientov

Hľadáme vážneho záujemcu o prácu v dobre zabehnutej diabetologickej ambulancii v dlhodobom horizonte. Nutná 5 ročná prax zdravotnej sestry pri lôžku pacienta (ideálne internistické odbory), prax na ambulancii je veľmi vítaná.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

diabetológia

- trpezlivosť, obetavosť, záujem o pacienta, ohľaduplnosť, ochota
- takt, slušnosť, diskrétnosť, lojálnosť voči lekárovi,
- odbornosť, cieľavedomosť, pracovitosť, flexibilita, zmysel pre čistotu a poriadok, ochota neustále na sebe pracovať

Spoločnosť ARETEUs, s.r.o. je neštátna, diabetologická ambulancia, ktorá vznikla s cieľom poskytovať pacientom vo veku od 18 rokov starostlivosť v odbore diabetológia a porúch látkovej premeny a výživy na špičkovej úrovni. Nachádza sa v modernej poliklinike v centre mesta s ideálnou dostupnosťou.
Prednosťou diabetologickej ambulancie ARETEUS s.r.o. je vysoko kvalitná, odborná starostlivosť v oblasti diagnostiky a liečby porúch metabolizmu cukrov a tukov, s profesionálnym prístupom k problémom našich pacientov.
Ambulancia sa tiež venuje programu klinického skúšania nových liekových skupín.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 3167365  Dátum zverejnenia: 22.8.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 Euro