Logopéd - ambulantný špecialista

DIALÓG spol. s r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
1 400 - 1 800 EUR/mesiacPri stanovení mzdy budú zohľadnené dosiahnuté vzdelanie a odborné skúsenosti. Polročná odmena až do výšky ďalšieho mesačného platu na základe cieľov spoločnosti.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme logopéda - ambulantného špecialistu do logopedickej ambulancie, s pracovnou zmluvou na dobu neurčitú.
Hlavnou náplňou práce je prevencia, diagnostika a terapia detí predškolského veku a žiakov v oblasti narušenej komunikačnej schopnosti a s poruchami učenia.
Miesto práce Bratislava, prípadne Žilina, Dolný Kubín. Hľadáme odborníkov z celého Slovenska, je tu priestor aj pre čerstvých absolventov.

- ročná odmena až do výšky dvoch mesačných platov
- ročná vzdelávacia peňaženka až do výšky 300€
- finančný príspevok na pracovné oblečenie a obuv
- Multisport karta ,
- vzdelávanie zdravotníckeho pracovníka v odbore, možnosť účasti na webinároch a seminároch organizovaných Dialógom a externým poskytovateľom
- možnosť práce z domu - administratívny deň ( príprava materiálov, podkladov )
- účasť na vzdelávacích aktivitách nad rámec zákonom stanovených dní na vzdelávanie zdravotníckych pracovníkov
- možnosť postgraduálneho štúdia a odborného rastu
- sick day

Tímová práca v mladom, kreatívnom a odborne zdatnom kolektíve. Zaškolenie odborným pracovníkom, práca pod supervíznym dozorom odborného garanta. Účasť na vzdelávacej a publikačnej činnosti.

Ak Vás naša ponuka zaujala, neváhajte nás kontaktovať na t.č.: 0905/202 109 príp. mailom [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Logopédia, resp. špecializácia: klinická logopédia

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

prax v zdravotníckom alebo školskom zariadení je výhodou, taktiež zaradenie do špecializačného štúd

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ak ste komunikatívni, tvoriví, máte pozitívny vzťah k deťom, zodpovednosť, odolnosť voči stresu
a ste absolventmi Pedagogickej fakulty odboru Logopédia resp. klinickí logopédi so špecializáciou v klinickej logopédii, radi Vás privítame v našom kolektíve.

Neštátne zdravotnícke zariadenie -Vysokošpecializovaný odborný ústav pre deti s poruchami reči a učenia s celoslovenskou pôsobnosťou. Diagnostická, liečebno - preventívna zdravotná starostlivosť v odbore klinická logopédia, klinická psychológia, liečebná pedagogika.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

ID: 4571184  Dátum zverejnenia: 18.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac