Špecialista pre klinickú biochémiu

Dialab spol. s r.o.

Miesto práce
Slovensko

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Požadujeme

- Dynamickú osobnosť s praxou v oblasti klinickej biochémie
- Vysokoškolské vzdelanie (biochémia, chémia)
- Aktívnu znalost anglického jazyka slovom aj písmom
- Marketingové a prezentačné znalosti
- Časovú flexibilitu, samostatnosť a tvorivý prístup k práci
- Spoľahlivosť, vysoké pracovné nasadenie a ochotu cestovať
- Vodičský preukaz sk. B

Ponúkame

- Zamestnanie na trvalý pracovný pomer
- Zázemie medzinárodnej firmy Dialab GmbH
- Zaujímavú prácu v profesionálnom prostredí
- Kompletné zaškolenie
- Služobný automobil, notebook a telefón

Náplň práce

- Budovanie obchodných vzťahov s biochemickými laboratóriami
- Starostlivosť o existujúcich zákazníkov
- Predaj reagencií a ďalších produktov pre klinická laboratoria
- Propagácia nových produktov
- Aktívne vyhľadávanie nových obchodných príležitostí
- Organizácia a účasť na odborných seminároch

Zamestnávateľ: Dialab s.r.o., Sekurisova 16, 841 02 Bratislava

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
ID: 2055666  Dátum zverejnenia: 20.3.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.