Vodič MKD

DIABOL, s. r. o.

Miesto práce
Hraničná 18, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
2500

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vodič MKD, naša spoločnosť disponuje 56 vozidlami značky DAF. Prepravy sa vykonávajú v krajinách EÚ hlavne Belgisko, Luxembursko, Francúzsko, Nemecko, Holandsko, Slovensko Česko. Turnusy sú na 4 týždne a 1 týždeň voľno. Prípadne 6 týždňov a 2 týždne voľno.

Výhodou je preplácanie cestovného 130 EUR za turnus, po roku motivačné zvýšenie platu. Diéty sa vyplácajú k 25. každý mesiac a mzda k 10. každý mesiac + cestovné po príchode na nasledujúci turnus. Ďalšie rôzne výhody sa dozviete na pohovore.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

vodič MKD

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Francúzsky jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B, C, E

flexibilita, zodpovednosť

Dopravná spoločnosť, ktorá sa zaoberá hlavne medzinárodnou kamiónovou dopravou

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3156503  Dátum zverejnenia: 10.8.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2500