IT špecialista

DHL Parcel Slovensko, spol. s r.o.

Miesto práce
Na pántoch 18, Bratislava-Rača, Bratislava
Termín nástupu
asap

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme komunikatívneho, proklientsky orientovaného kolegu, ktorý bude zodpovedný za prevádzku IT systémov, údržbu, konfiguráciu počítačového HW a SW a za technickú podporu užívateľov. V tejto úlohe sa bude tiež podieľať na firemných projektoch (napríklad inštalácia, testovanie, atď)

Práca, ktorú Vám ponúkame bude pozostávať z nasledovného:
• zákaznícka podpora IT
• inštalácia, údržba a prevádzka multi-užívateľských IT systémov
• IT podpora užívateľov (incident management, školenia)
• analýza a identifikácia systémových a chybových trendov a riešenie nezrovnalostí
v produkčnom prostredí, poskytovanie podpory so zameraním sa na predchádzanie havarijných stavov.
• správa IT majetku (údržba a evidencia IT aktív)
• príprava užívateľských návodov na použitie (napr. Knowledge base)
• podpora pre identifikáciu problémov a oblastí pre zlepšenie
• účasť na IT projectoch

Iné výhody
• práca v príjemnom kolektíve
• podpora ďalšieho vzdelávania zamestnancov
• zabezpečenie potrebných školení
• balík zamestnaneckých výhod

Ďakujeme všetkým za záujem, kontaktovať však budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informatika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Expert
Microsoft Excel - Expert
SQL - Pokročilý
Visual Basic - Pokročilý
HTML - Pokročilý
XML - Pokročilý
Klient/server administrácia - Pokročilý
Administrácia LAN/WAN - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

• výborné počítačové znalosti
• nevyžaduje sa úroveň IT experta
• skúsenosti v oblasti logistiky and balíkovej prepravy sú vítané
• znalosť ITIL procesov je vítaná
• skúsenosti v týchto oblastiach:
-operačné systémy
-nastavovanie tlačiarní
-riešenie drobných prevádzkových chýb
-sieť (WAN/LAN, VPN, VoIP, sieťové služby, atď.)
• silná úroveň self-motivácie a iniciatíva
• schopnosť pracovať pod stresom s časovým plánom
• tímový hráč
• schopnosť spolupracovať s multi-funkčnými tímami

Naša spoločnosť poskytuje zasielateľské služby a je súčasťou globálnej logistickej a zasielateľskej skupiny Deutsche Post DHL Group.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3098908  Dátum zverejnenia: 12.6.2017