Účtovník

DHL Parcel Slovensko, spol. s r.o.

Miesto práce
Na pántoch 18, 831 06 Bratislava-Rača, Bratislava
Termín nástupu
asap

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste samostatná, energická osoba s pozitívnym myslením, ktorá/ktorý má skúsenosti v účtovníctve? Ak áno, pošlite nám svoj životopis.

Práca, ktorú Vám ponúkame bude pozostávať z nasledovného:

- účtovanie dodávateľských faktúr a zmluvných záväzkov
- účtovanie prevádzkových výdavkov zamestnancov, služobných ciest
- účtovanie pokladne, banky
- vystavovanie odberateľských faktúr (upomienok, reklamácií)
- spolupráca na mesačných účtovných závierkách
- pravidelná inventarizácia účtov, príprava čiastočných podkladov pre DPH
- príprava interných smerníc v súlade s vnútroskupinovými pravidlami a zabezpečenie ich dodržiavania
- ďalšie práce podľa pokynov nadriadeného

Iné výhody
- práca v príjemnom kolektíve
- podpora ďalšieho vzdelávania zamestnancov
- zabezpečenie potrebných školení
- balík zamestnaneckých výhod

Informácie o výberovom konaní

Všetkým ďakujeme za prejavený záujem.
Prosím - radi by sme Vás informovali, že pre veľký počet záujemcov budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

• samostatná, spoľahlivá, energická osobnosť
• systematicky a proaktívny prístup k práci, pozitívne myslenie
• ochota pomáhať a podporovať sa v rámci tímu

Naša spoločnosť poskytuje zasielateľské služby a je súčasťou globálnej logistickej a zasielateľskej skupiny Deutsche Post DHL Group.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2241359  Dátum zverejnenia: 2.9.2015