Operátor zákazníckeho servisu BRIGÁDA

DHL Parcel Slovensko, spol. s r.o.

Miesto práce
Na pántoch 18, 831 06 Bratislava-Rača, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
asap

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- spracováva písomnú, elektronickú a telefonickú prevádzkovú korešpondenciu a zaisťuje vnútrofiremnú a externú komunikáciu v prevádzkových záležitostiach,
- prijíma objednávky od zákazníkov, zavádza ich do ePS , komunikuje s operátormi a dispečermi diep a centrály, prípadne s inými odbornými oddeleniami DHL Parcel a v nevyhnutných prípadoch so šoférmi zmluvných dopravcov,
- poskytuje zákazníkom informácie o stave prepravy zásielok a výbere dobierkových čiastok,
- prezentuje Spoločnosťou ponúkané služby a produkty, dáva odpovede na dotazy zákazníkov a predáva príslušným organizačným útvarom Spoločnosti k riešeniu ich požiadavky.
- pripravuje denné údaje pre štatistiky systému DHL Parcel Slovensko,

Do nášho tímu hľadáme šikovných ľudí, ktorí majú chuť pracovať na call centre. Ponúkame možnosť pracovať na dohodu o pracovnej činnosti, resp. dohodu o b rigádnickej práci študenta. Dohoida je na presne stanovený čas od septembra do decembra ale NIE na každý deń.

Ďakujeme všetkým za prejavený záujem, kontaktovať však budeme len vybratých uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

logistika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Strojopis - Základy
Microsoft Windows - Pokročilý

komunikatívny, asertívny, výrečný

Naša spoločnosť poskytuje zasielateľské služby a je súčasťou globálnej logistickej a zasielateľskej skupiny Deutsche Post DHL Group.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2235867  Dátum zverejnenia: 25.8.2015