Obchodný zástupca

DHL Parcel Slovensko, spol. s r.o.

Na Pántoch 18, 831 06 Bratislava, Bratislava, okres Banská Bystrica, okres Žilina, Košice
Termín nástupu
15.12.2014
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- realizuje obchodné kontakty s potenciálnymi a súčasnými zákazníkmi, vyhľadáva možnosti uplatnenia produktov spoločnosti na trhu expresných prepravných služieb,
- zabezpečuje informačnú spätnú väzbu na úpravu a inováciu marketingovej stratégie, obchodnej politiky a produktového manažmentu spoločnosti,
- poskytuje súčinnosť pri riešení reklamácií, škodových udalostí a v dôležitých obchodných prípadoch,
- rieši pohľadávky zákazníkov spoločnosti v období po lehote splatnosti ,
- spracováva podklady na riešenie pohľadávok na depe a spolupracuje v oblasti eliminácie pohľadávok s ekonomickým oddelením,
- zabezpečuje administratívne práce na depe spojené so servisom a akvizíciami zákazníkov,najmä napĺňanie a aktualizáciu databázy

- zaujímavá a zodpovedná práca v úspešnej medzinárodnej logistickej a zasielateľskej spoločnosti
- zázemie stabilnej spoločnosti s pevným postavením na európskom trhu
- možnosť profesionálneho rozvoja a osobného rastu podporeného firemnými vzdelávacími programami
- mladý priateľský pracovný kolektív
- služobný mobilný telefón
- služobný automobil

Životopisy a motivačné listy v slovenskom jazyku prosíme posielať mailom prostredníctvom Profesia.sk.
Prosím špecifikujte, o akú lokalitu máte záujem.
Výberové konanie bude prebiehať vo viacerých kolách. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchod a marketing je výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Naša spoločnosť poskytuje zasielateľské služby a je súčasťou globálnej logistickej a zasielateľskej skupiny Deutsche Post DHL Group.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 1938440  Dátum zverejnenia: 25.11.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou