Špeditér/ka s nemeckým jazykom

Miesto práce
Senec, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
1 672 - 1 839 EUR/mesiacMzda je od 1672€ + 10% mesačný bonus (Finálna mzda bude predmetom individuálnej dohody v závislosti od skúseností kandidáta.)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si skúsený špeditér/ka a hovoríš plynule po nemecky? Chcel/a by si využívať nemecký jazyk každý deň? Poď pracovať pre Top zamestnávateľa na Slovensku!

Náplň práce:
• Plánovanie, organizácia vnútroštátnych a medzinárodných prepráv, komunikácia s dopravcami, skladom za účelom včasného, bezpečného doručovania tovaru ku zákazníkom
• Zabezpečenie dostatočného počtu vozidiel
• Plynulé plánovanie vozidiel na nakladanie a zabezpečenie včasnej vykládky
• Konsoliduje dokumenty potrebné pre fakturáciu
• Prozákaznícka orientácia smerovaná na bežné zákaznícke požiadavky
• Efektívna komunikácia s ostatnými pracovníkmi
• Dodržiavanie dohodnutého časového plánu jednotlivých aktivít
• Aktívny prístup k neustálemu zlepšovaniu, tvorba dobrého mena spoločnosti
• Využívanie spoľahlivých subdodávateľov, na základe hodnotenia dopravcov
• Správa servisu od doručenia cez reklamácie až po podoručovací servis (KPI, OTP)

• Plne hradené stravné lístky zamestnávateľom v hodnote 5,85 EUR/deň - za plne odpracovaný mesiac (21 dní) 122 EUR/mesiac,
• Možnosť čiastočného home officu po kompletnom zaučení,
• Odmena za odporučenie zamestnanca (300 €),
• Plne hradené životné poistenie zamestnávateľom,
• MultiSport karta s príspevkom od zamestnávateľa,
• Zamestnanecké zľavy a benefity,
• Práca na hlavný pracovný pomer v kmeňovom stave,
• Mzda vždy načas vyplácaná do 10. dňa v mesiaci,
• Možnosť kariérneho rastu a vzdelávania.

****Všetkým kandidátom veľmi pekne ďakujeme za prejavený záujem. Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.****

Pokiaľ Vás naša pozícia zaujala, zašlite nám svoj štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku. V prípade otázok zavolajte na infolinku 0800 500 540.

Osobné údaje uchádzača uvedené v životopise budú spracované a uchované spoločnosťou DHL Logistics (Slovakia) s.r.o., DHL Exel Slovakia, s.r.o., DHL Supply Chain (Slovakia) s.r.o. v súlade so zákonom č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov. Osobné údaje budú spracované výlučne za účelom výberu vhodného kandidáta na inzerovanú pozíciu. Po ukončení výberového procesu, maximálne však po dobe 6 mesiacov od poskytnutia osobných údajov, budú tieto v súlade s uvedeným zákonom zlikvidované.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

doprava, špedícia, logistika

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Prax na pozícii/v oblasti

Špedícia

Počet rokov praxe

1

• Skúsenosti na pozícii špeditéra min. 1 rok
• Znalosť nemeckého jazyka je podmienkou
• Skúsenosti v oblasti špedície v automotive sektore sú podmienkou
• Znalosť predpisov (Dopravných, ADR, AVV - All. Vers. Vorschr.)
• Znalosť problematiky CMR
• Ovládanie EU nariadení týkajúcich sa povinného odpočinku vodičov vozidiel nad 3,5 t.
• Ovládanie špeditérskych programov Timocom a Raal
• Vyjednávacie zručnosti
• MS Office – pokročilý

DHL je vedúcou obchodnou značkou v odvetví logistiky. Naša DHL rodina, pozostávajúca z rôznych divízií, ponúka jedinečné portfólio logistických služieb - doručovanie vnútroštátnych i medzinárodných balíkov, prepravu e-commerce objednávok, špeciálne riešenia plnenia požiadaviek zákazníkov, medzinárodnú expresnú prepravu, pozemnú, leteckú a námornú prepravu vrátane riadenia priemyselných zásobovacích sietí. So svojimi 380 000 zamestnancami v 220 krajinách a teritóriách po celom svete, DHL spája ľudí a obchod bezpečne a spoľahlivo, umožňujúc tak globálny tok obchodovania. So špecializovanými riešeniami pre vyspelé trhy a priemysel vrátane technológií, biologických vied a zdravotníctva, energetiky, automobilového priemyslu a maloobchodu, preukázaním oddanosti v oblasti podnikovej zodpovednosti a bezkonkurenčnou prítomnosťou na rozvíjajúcich sa trhoch je DHL rozhodne v pozícii “Logistickej spoločnosti pre celý svet”.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Náborové Centrum DHL
E-mail: poslať životopis
ID: 4809986  Dátum zverejnenia: 23.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 672 EUR/mesiac