Balič , operátor, vodič VZV

DHILLON LB s.r.o.

Miesto práce
TURNOV - Ontex CZ, Liberecký kraj
Termín nástupu
03.01.2017
Mzdové podmienky (brutto)
800-1000 Eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práce baliča odnáša..– správne zabalenie produktov do kartónoch riadne
uloženie na paletu, spoluzopdnovedá za doplňovanie sáčkov do baličky, zaisťuje poriadok okolo strojov, spolupracuje na základnej kontrole kvality balíčkov, spolupracuje s kontrolórkou kvality .

príplatky na ubytovanie, stravné

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Firma Ontex CZ je medzinárodní firma pôsobí po celom svete.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

sme Personálna agentúra DHILLON LB s r. o, dlhodobo spolupracujeme s firmou ONTEX CZ s.r.o , pre ktoru zabezpečujeme personálne služby .
ONTEX CZ s.r.o je medzinárodný výrobca hygienických výrobkov s viac ako 20 ročnú tradíciu v Turnove, bližšie info na :www.ontexglobal.com

Kontakt – bližšie info :
Ing. Jozef Kaššai - 00421 940 823 031
Adriana Studecká -  00420 607 280 683
email : [email protected]

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 2870612  Dátum zverejnenia: 2.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800-1000 Eur