Vodič kontajnerového auta (ramenového)

DH Ekologické služby, spol. s r.o.

Podzámska 12, Banskobystrický kraj, Bratislava, okres Námestovo, okres Hlohovec, okres Spišská Nová Ves, Okres Přerov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
06.07.2016
Mzdové podmienky (brutto)
1000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponuka práce pre vodiča kontajnerového auta na trvalý pracovný pomer.

Miesto výkonu práce Hlohovec alebo Bratislava.

Jazdiť sa začína každý deň od 7:00, možnosť lubovolného pracovného času, plat sa odvíja od výkonu. Jazdí sa od pondeloka do piatka, víkendy volné.

Ubytovanie zabezpečené.

Hladáme niekoho kto zapadne do dobre rozbehnutého kolektívu. Práca vhodná pre pracovitého chlapa, plat závisí od výkonu. Pri tejto práci sa dá spraviť velmi pekný výkon, možnosť zárobku viac ako 1500 eur.

Nástup možný ihned.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

C, E

chuť pracovať a zarobiť

Firma zaoberajúca sa odvoz stavebného odpadu a obchodom.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2634646  Dátum zverejnenia: 5.7.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000