Stavbyvedúci/Projektový manažér

DEXBAU s.r.o.

Miesto práce
Galvaniho Dvory 2, Galvaniho, Ružinov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  1. Celková správa a zodpovednosť za kompletný priebeh a realizáciu stavebných projektov
  2. Stavba RD, BD, koordinácia fit outov
  3. Práca s projektovou dokumentáciou
  4. Plánovanie a koordinácia pracovníkov, plnenie míľnikov rozpočtu a stanovených cieľov, zodpovednosť za dodržanie stanovených termínov
  5. Komunikácia s dodávateľmi, objednávateľmi stavieb/investormi
  6. Zodpovednosť za dodržiavanie interných smerníc, postupov a pokynov v oblasti kvality, BOZP a PO
  7. Spolupráca pri odovzdávaní stavby a zabezpečení kolaudácie
  8. Príprava podkladov pre fakturáciu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické, stavebníctvo

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
AutoCAD - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

7

Počet rokov praxe

7

•samostatnosť, spoľahlivosť, zodpovednosť, zmysel pre detail

•technické myslenie, schopnosť čítať projektovú/technickú dokumentáciu a sledovať jej dodržiavanie

•schopnosť zvládať stresové situácie

•komunikačné a vyjednávacie zručnosti

•osvedčenie o odbornej spôsobilosti stavbyvedúceho výhodou

Spoločnosť Dexbau s.r.o. vznikla za účelom zefektívnenia a optimalizovania stavebnej výroby. Dodávame kompletné stavby, čiastkové realizácie stavieb, sadrokartónové systémy , zateplenia budov, revitalizácie a interiéry od návrhu až po realizáciu. Investorom ponúkame taktiež službu stavebného dozoru na základe dlhoročných skúseností a platného osvedčenia Slovenskej stavebnej komory inžinierov.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Natália Siváková
Tel.: +421948093301
E-mail: poslať životopis
ID: 4819771  Dátum zverejnenia: 30.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac