Office Manager

DEVELOR Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Krasovského 13, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1. Príprava podkladov na tréningy
- grafická úprava tréningových materiálov
- preklady z/do slovenského/anglického/českého jazyka
- tlač tréningových materiálov podľa podkladov od trénerov
- spracovanie hodnotení po tréningoch
- travel management
2. Manažment tréningovej miestnosti
- sledovanie eventov v kalendári
- zabezpečenie upratovania
- zabezpečenie coffee breakov
3. Zabezpečenie chodu kancelárie
- zabezpečenie kancelárskych potrieb
4. Zbieranie a update referencií a prípadových štúdií
5. Dohadovanie schôdzok s klientmi pre account manažérov
6. CVs
- aktualizácie profilov trénerov, konzultantov (min 1* ročne) v AJ aj SJ
7. Corporate Indentity
- príprava, vizualizácia, aktualizácia: layout pozvánky, templaty, letáky, brožúry)
8. Správa vybraných modulov CRM
9. Podpora na tréningoch/team-buildingoch

- Zázemie najväčšej regionálnej tréningovej spoločnosti v CEE
- Práca na projektoch pre atraktívnych klientov
- Atraktívne bonusy za dosiahnuté výsledky
- Účasť na medzinárodných podujatiach
- Vzdelávanie a rozvoj zamestnancov

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite nám svoj životopis v slovenskom alebo anglickom jazyku na [email protected]

Ďakujeme všetkým uchádzačom za zaslanie životopisu. Kontaktovať však budeme len tých, ktorí spĺňajú všetky podmienky. Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Očakávame aktívnu znalosť anglického jazyka, lojalitu, vnútornú motiváciu, schopnosť rýchlo sa učiť a rozvíjať.

Požadujeme kandidáta s pracovnou skúsenosťou, aktívneho šoféra.

Ako to u nás vyzerá:
Veríme na dobrú zákaznícku skúsenosť. Nemáme expertov na všetko ani ľudí, ktorí majú len silné stránky. Preto si delíme role:

- Konzultanti vzdelávania a rozvoja hľadajú spolu s klientom riešenia, starajú sa a pomáhajú zákazníkovi, zastraešujú obchodné podmienky spolupráce.
- Trenéri / konzultanti / koučovia menia mindset a zručnosti, pomáhajú dosiahnuť výsledok.
- Go-To-Market, Innovation a Marketing tím podporuje úspešné uvedenie inovácií na trh.
- Back office zabezpečuje maximálne pohodlie pre trénerov, pripravujú materiály, rieši financie a celú administratívu chodu firmy ako sme my.
- IT, vývoj produktov a know-how, medzinárodný predaj zastrešuje centrála DEVELOR International.

DEVELOR Slovakia je súčasťou medzinárodnej siete spoločnosti DEVELOR, ktorá pôsobí takmer 25 rokov na trhu v 16-tich krajinách. Spoločnosť DEVELOR v súčasnosti zamestnáva 100+ trénerov a konzultantov a 50+ v back office.

DEVELOR Slovakia na trhu funguje od roku 2006. Doteraz sme v rámci siete realizovali viac ako 50.000 dní tréningov, konzultingu a koučingu pre viac ako 200.000 účastníkov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2889589  Dátum zverejnenia: 30.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou