Tréner

DEVELOR Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kľúčové očakávania: hľadáme kandidáta s manažérskou skúsenosťou z biznis prostredia, ktorý je schopný navrhnúť, prezentovať a doručiť komplexné riešenia.

- Vývoj riešení s dopadom na biznis výsledky spoločnosti v oblasti rozvoja zručností
- Realizácia komplexných projektov v oblasti rozvojových aktivít, nastavenia procesov a motivačných systémov
- Príprava a realizácia tréningov, realizácia follow-up aktivít po tréningu
- Konzultačná činnosť pre klientov v rámci rozvojových programov
- Koučovanie predajných a manažérskych zručností
- Realizácia cross-sellu
- Účasť na interných pohujatiach DEVELORU

- Intenzívny tréningový a rozvojový program
- Zázemie najväčšej regionálnej tréningovej spoločnosti v CEE
- Práca na medzinárodných projektoch
- Práca na projektoch pre atraktívnych klientov
- Atraktívne ohodnotenie a bonusy

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite nám svoj životopis a krátku PPT prezentáciu, v ktorej sa nám predstavíte a vyjadríte svoj záujem na [email protected].

Ďakujeme všetkým uchádzačom za zaslanie životopisu a PPT prezentácie. Kontaktovať budeme len tých, ktorí splnia všetky podmienky. Ďakujeme za porozumenie.

Vybraní uchádzači u nás absolvujú test analytických schopností a assessment centrum.

Prosíme uchádzačov, aby k životopisu pripojili súhlas so spracovaním osobných údajov:

Súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v spoločnosti DEVELOR Slovakia s.r.o. Poskytnutie údajov je dobrovoľné s tým, že tieto údaje budú spracovávané a uchovávané pre účely evidencie uchádzačov o zamestnanie DEVELOR Slovakia s.r.o. v zmysle Zák. č. 122/2013 Zb. o ochrane osobných údajov. Súhlas poskytovateľa údajov platí po dobu prijímacieho konania až po dobu jeho odvolania a je ho možné kedykoľvek písomne odvolať.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Náš nový kolega/kolegyňa:
- aktívne hovorí po anglicky (vie odviesť tréning v anglickom jazyku)
- má vodičský preukaz skupiny B a nemá problém aktívne jazdiť
- je dôveryhodný s vysokou pracovnou morálkou
- je flexibilný, rýchly, klientovi doručuje výsledok vo vysokej kvalite
- má schopnosť rýchlo sa učiť a rozvíjať
- je lojálny a vnútorne motivovaný
- posúva veci dopredu vďaka vlastne iniciatíve

Ako to u nás vyzerá:
Veríme na dobrú zákaznícku skúsenosť. Nemáme expertov na všetko ani ľudí, ktorí majú len silné stránky. Preto si delíme role:

- Konzultanti vzdelávania a rozvoja hľadajú spolu s klientom riešenia, starajú sa a pomáhajú zákazníkovi, zastraešujú obchodné podmienky spolupráce.
- Trenéri / konzultanti / koučovia menia mindset a zručnosti, pomáhajú dosiahnuť výsledok.
- Go-To-Market, Innovation a Marketing tím podporuje úspešné uvedenie inovácií na trh.
- Back office zabezpečuje maximálne pohodlie pre trénerov, pripravujú materiály, rieši financie a celú administratívu chodu firmy ako sme my.
- IT, vývoj produktov a know-how, medzinárodný predaj zastrešuje centrála DEVELOR International.

DEVELOR Slovakia je súčasťou medzinárodnej siete spoločnosti DEVELOR, ktorá pôsobí takmer 25 rokov na trhu v 16-tich krajinách. Spoločnosť DEVELOR v súčasnosti zamestnáva 100+ trénerov a konzultantov a 50+ v back office.

DEVELOR Slovakia na trhu funguje od roku 2006. Doteraz sme v rámci siete realizovali viac ako 50.000 dní tréningov, konzultingu a koučingu pre viac ako 200.000 účastníkov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 1278477  Dátum zverejnenia: 18.2.2015