Commercial Assistant

Development Atelier, s.r.o.

Miesto práce
Za kasárňou 1, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
01.09.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- podpora tímu trénerov
- spolupráce pri príprave tréningov konzultantov
- organizačné zabezpečenie projektov pre klientov
- príprava tréningových materiálov (korekcia, úprava)
- príprava výstupov a vyhodnotení z tréningov podľa požiadaviek
- spravovanie kalendárov konzultantov a tréningových aktivít pre klientov
- fakturácia a evidencia faktúr
- administrácia objednávok
- príprava mesačných podkladov pre mzdy a účtovníctvo
- mesačný reporting
- vedenie pokladne
- aktívna komunikácia s klientmi
- starostlivosť o chod kancelárie
- finančná zodpovednosť za optimálny cash-flow

Ponúkame:
- stabilnú pozíciu, možnosť rastu v smere proklientského servisu alebo office managementu
- zodpovedajúce finančné ohodnotenie
- príjemné a priateľské pracovné prostredie
- nástup od 1.9.2017

Svoj životopis a motivačný list zasielajte na adresu [email protected]. Viac informácií o našej spoločnosti nájdete na www.developmentatelier.com.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, andragogika

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- príjemné vystupovanie
- flexibilita, zodpovednosť, samostatnosť, lojalita, iniciatíva
- veľmi dobré komunikačné schopnosti
- silne proklientsky orientovaný prístup

Spoločnosť Development Atelier je medzinárodná spoločnosť, zaoberajúca sa rozvojom ľudských zdrojov v oblasti tréningov, koučingov, nastavovanie stratégií a ďalších konzultačných služieb. Development Atelier ponúka rozvojové projekty zamerané na dosiahnutie rozvoja a zmien klientskych spoločností v oblastiach soft skills. Zameriava sa aj na poskytovanie konzultačných služieb v oblasti nastavovania procesov klientskych spoločností.
Spoločnosť Development Atelier vznikla ako partnerské spojenie Senior konzultantov, pôsobiacich na českom a slovenskom rozvojovom trhu priemerne 10 rokov.
Spojenie know how jednotlivých partnerov so sebou prináša inovatívnosť a jedinečnosť know how spoločnosti Development Atelier.
Klientskym spoločnostiam ponúkame prienik kvalitného medzinárodného know how spoločnosti Krauthammer s implementáciou flexibilných zmien lokálnych strategických, hodnotových potrieb a profesného zamerania klientskej spoločnosti.
Ako spoločnosť Development Atelier ponúkame bohatú skúsenosť v rôznych oblastiach businessu, teda pripravíme rozvoj aj s ohľadom na potreby konkrétnej spoločnosti.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 3027939  Dátum zverejnenia: 24.4.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou