Disponent, dispečer / špeditér (neskôr obchodník)

DeutschMann Internationale Spedition s.r.o.

Miesto práce
Trebišov
Termín nástupu
možná dohoda
Ponúkaný plat (brutto)
- na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Disponent:
- komunikácia s dodávateľmi
- vyhľadávanie vhodných vozidiel
- práca s databankami
- kontrola transportov od naloženia po vyloženie

Ak uspejete ako disponent, časom môžete postúpiť na post obchodníka, ktorého náplň práce je:
-získavanie nových klientov v zahraničí
-sprostredkovanie obchodov pre nájdených klientov
-dennodenná komunikácia v cudzích jazykoch po telefóne
-vybavovanie administratívy spojenej s obchodmi
-práca s PC, email, internet
-žiadna rutinná práca, stále sa niečo mení, stále treba veľa analyzovať a veľmi rýchlo sa rozhodovať
-vysoká flexibilita obchodníka, VYSOKÁ ZODPOVEDNOSŤ

Hľadáme totálnych nadšencov pre obchod! Ľudí, ktorí sa chcú neustále učiť nové veci, neustále sa vzdelávať, každý deň spoznávať desiatky nových ľudí. Ľudí, ktorí sa chcú pripojiť k najlepším obchodníkom v Európe.
Hľadáme teamových hráčov, ktorí neustále hľadajú nové výzvy, chcú prekonávať bariéry, hľadať, kde je strop ich možností.
Ponúkame Vám tvrdú prácu, neustále sa vzdelávanie, možnosť kariérneho postupu. Musíte ale obetovať veľa, prekonať veľa prekážok, naučiť sa naše manuály, na začiatku drieť do úmoru za nízky plat, kým sa dostaví prvý výsledok. Ale keď to zvládnete, potom máte neobmedzené možnosti. Strop platu u nás neexistuje, ale to záleží len od Vás, koľko vyrobíte pre firmu, z toho máte percentá pre seba. Je to ako roľník, ktorý na jar musí pôdu upraviť, potom zasiať, potom sa o úrodu starať, hnojiť... A až na jeseň zbiera "ovocie" svojej práce. Každý obchodník u nás začína "od piky".
Len na Vás záleží, akú úrodu budete zbierať. Táto práca nie je pre cintľavky, u nás ostávajú len tí najlepší. Patríte k nim?
Boli ste zvyknutí dodávať vždy len kvalitnú službu, alebo produkt na svojom poste? Dokázali ste vybudovať dobré vzťahy so svojimi kolegami?
Chcete pomáhať našim klientom mať lepší a spokojnejší život, dodať im skvelú službu? Chcete iným naozaj slúžiť?
Firma expanduje, potrebujeme silných ľudí, ktorí sa pripoja k nášmu teamu a pomôžu nám vytvoriť etický svet obchodu, pomôžu nám lepšie slúžiť väčšiemu počtu klientov. A ak taký ste, nemusíte sa báť o svoju výplatu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Francúzsky jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Taliansky jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo
Španielsky jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Administratívne a ekonomické znalosti

Strojopis - základy

Počítačové znalosti - používateľ

Internet (e-mail, www) - pokročilý

- ČESTNOSŤ
- ZODPOVEDNOSŤ
- flexibilita
- radosť s komunikácie
- radosť z telefonovania
- chuť sa ďalej vzdelávať
- strachopud u nás nemá šancu!

Firma sa zaoberá sprostredkovaním prepravy tovaru pre zahraničných klientov. Pomáha klientom pri riešení ich problémov s dopravou.
V blízkom čase firma plánuje stavať vlastný areál s firemnou budovou, kde bude ca 100 pracovných miest, takže nových schopných ľudí budeme potrebovať.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Dopravná 1907/3
075 01 Trebišov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ladislava Kosťunová
Tel.: 0563333255
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2276738   Dátum zverejnenia: 25.11.2016