Disponent - obchodník - dispečer - špeditér

DeutschMann Internationale Spedition s.r.o.

Miesto práce
okres Trebišov
Termín nástupu
možná dohoda
Mzdové podmienky (brutto)
- na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Disponent:
- komunikácia s dodávateľmi
- vyhľadávanie vhodných vozidiel
- práca s databankami
- kontrola transportov od naloženia po vyloženie

Ak uspejete ako disponent, časom môžete postúpiť na post obchodníka, ktorého náplň práce je:
-získavanie nových klientov v zahraničí
-sprostredkovanie obchodov pre nájdených klientov
-dennodenná komunikácia v cudzích jazykoch po telefóne
-vybavovanie administratívy spojenej s obchodmi
-práca s PC, email, internet
-žiadna rutinná práca, stále sa niečo mení, stále treba veľa analyzovať a veľmi rýchlo sa rozhodovať
-vysoká flexibilita obchodníka, VYSOKÁ ZODPOVEDNOSŤ

Hľadáme totálnych nadšencov pre obchod! Ľudí, ktorí sa chcú neustále učiť nové veci, neustále sa vzdelávať, každý deň spoznávať desiatky nových ľudí. Ľudí, ktorí sa chcú pripojiť k najlepším obchodníkom v Európe.
Hľadáme teamových hráčov, ktorí neustále hľadajú nové výzvy, chcú prekonávať bariéry, hľadať, kde je strop ich možností.
Ponúkame Vám tvrdú prácu, neustále sa vzdelávanie, možnosť kariérneho postupu. Musíte ale obetovať veľa, prekonať veľa prekážok, naučiť sa naše manuály, na začiatku drieť do úmoru za nízky plat, kým sa dostaví prvý výsledok. Ale keď to zvládnete, potom máte neobmedzené možnosti. Strop platu u nás neexistuje, ale to záleží len od Vás, koľko vyrobíte pre firmu, z toho máte percentá pre seba. Je to ako roľník, ktorý na jar musí pôdu upraviť, potom zasiať, potom sa o úrodu starať, hnojiť... A až na jeseň zbiera "ovocie" svojej práce. Každý obchodník u nás začína "od piky".
Len na Vás záleží, akú úrodu budete zbierať. Táto práca nie je pre cintľavky, u nás ostávajú len tí najlepší. Patríte k nim?
Boli ste zvyknutí dodávať vždy len kvalitnú službu, alebo produkt na svojom poste? Dokázali ste vybudovať dobré vzťahy so svojimi kolegami?
Chcete pomáhať našim klientom mať lepší a spokojnejší život, dodať im skvelú službu? Chcete iným naozaj slúžiť?
Firma expanduje, potrebujeme silných ľudí, ktorí sa pripoja k nášmu teamu a pomôžu nám vytvoriť etický svet obchodu, pomôžu nám lepšie slúžiť väčšiemu počtu klientov. A ak taký ste, nemusíte sa báť o svoju výplatu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Francúzsky jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Taliansky jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Španielsky jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Strojopis - Základy
Internet(e-mail, www) - Pokročilý

- ČESTNOSŤ
- ZODPOVEDNOSŤ
- flexibilita
- radosť s komunikácie
- radosť z telefonovania
- chuť sa ďalej vzdelávať
- strachopud u nás nemá šancu!

Sme slovenská špedičná firma v Trebišove, ktorá zabezpečuje prepravy pre svojich klientov a kladie dôraz na rýchlosť, kvalitu a profesionálny prístup už 25 rokov. Hľadáme ľudí, ktorí chcú žiť tu na východe. Nechceme, aby mladí odchádzali za prácou, opúšťali svoje rodiny a priateľov, pretože nemajú dostatok príležitostí. Budujeme spolu etický svet obchodu. Sme partia nadšených ľudí, ktorí chcú na sebe neustále pracovať. Máme výborné vzťahy na pracovisku, aj s klientmi, dodávateľmi a vzájomne si pomáhame. Dávame príležitosť mladým, ktorí odišli za prácou do zahraničia, aby sa mohli vrátiť domov a zužitkovali naplno znalosti cudzieho jazyka. Chceme sa stať firmou, ktorá je vzorom úspechu a použitia etiky v celej spoločnosti a inšpiráciou pre ďalšie firmy v blízkom i vzdialenejšom okolí. Chceme BYŤ DOBRÝM PRÍKLADOM. Keď sa neriadiš tým, že nejako bolo, nejako bude, ale chceš napredovať, mať život plne vo svojich rukách a prekonávať samého seba, práca v DeutschManne je pre teba. Ak máš svoje sny a chceš za nimi kráčať, u nás nájdeš cestu. Práca u nás nie je žiadna rutina - je to rýchla jazda, ktorá si vyžaduje mnoho okamžitých rozhodnutí.

Nevieš si to predstaviť? Tak sleduj toto video!

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 1869064  Dátum zverejnenia: 18.11.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: - na osobnom pohovore