DEUTSCHE TELEKOM
SERVICES EUROPE SLOVAKIA

Szállítói számla könyvelő /AP/

A munkavégzés helye
Karadžičova 8, Pozsony - Bratislava
teljes munkaidő

Information
about the position

A bejövő számlák számviteli részlege megbízható munkatársat keres junior könyvelő pozícióra.

A munkaköri feladatok:
- Bejövő szállítói számlák könyvelése SAP rendszerben
- A számlakönyveléshez szükséges kötelező adatok ellenőrzése
- A bejövő szállítói számlák feldolgozása és sztornírozása, nyitott tételek ellenőrzése
- Manuális fizetések könyvelése
- Analitikus nyilvántartások egyeztetése a főkönyvi számlákkal
- Kimutatások készítése
- Napi szintű kapcsolattartás társosztályokkal és partnerekkel
- Aktív részvétel a havi és éves zárási feladatokban

What we expect
from the candidate

OKJ
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Beszélt nyelvek

Magyar nyelv - Haladó (C1)

- Feltétel a magyar és angol nyelv középfokú ismerete
- Számviteli eljárások és folyamatok ismerete
- Naprakész adózási ismeretek
- Számítástechnikai ismeretek /MS Office/
- Korábbi SAP tapasztalat előny
- Számviteli és pénzügyi gyakorlat előny
- Felelősségtudat és megbízhatóság
- Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
- Rugalmasság a munkavégzést illetően
- Önálló munkavégzésre, a saját munka hatékony megszervezésére való képesség
- Csapatmunkára, együttműködésre való képesség
- Proaktív hozzáállás
ID: 3075879  Dátum zverejnenia: 2.1.2018