Príležitosť pre študentov! Zarábaj už počas štúdia v našom sklade v Nitre

Miesto práce
Priemyselný Park Nitra, Nitriansky kraj, okres Nitra
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných študentov, ktorí chcú rozbehnúť svoju kariéru v úspešnej medzinárodnej spoločnosti DHL.
Dlhodobá práca každý utorok, stredu a štvrtok od 14:00 do 22:00 (neskôr pribudne aj nočná zmena – 22:00 – 06:00).
- Manuálna práca v skladových priestoroch,
- Balenie, ukladanie a príprava tovaru pre expedíciu,
- Spolupráca s ostatnými členmi tímu,
- Práca podľa pravidiel BOZP, interných pravidiel a postupov DP DHL.

Zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti,
Práca v príjemnom pracovnom prostredí,
Možnosť osobného rozvoja a profesného rastu podporeného potrebnými vzdelávacími aktivitami,
Hodinová mzda 3,30 EUR za hodinu brutto za prácu na popoludňajšej zmene, 3,96 EUR na nočnej zmene.
Plne hradené gastrolístky v hodnote 3,40 EUR za každú odpracovanú zmenu.
Mzda vždy načas do 10.-eho dňa nasledujúceho mesiaca.
Doprava do zamestnania prístupná mestskou hromadnou dopravou.

Bližšie informácie budú komunikované na osobnom stretnutí. Budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky. Vopred sa ospravedlňujeme kandidátom, ktorých neoslovíme.

V prípade záujmu, pošlite nám štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku na E-mail: [email protected]

Uchádzač zaslaním osobných údajov, uvedených v životopise dáva súhlas spoločnosti DHL Logistics (Slovakia) s.r.o. so správou, spracovaním a uchovaním osobných údajov v súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z., a, to po dobu 1 roka. Uchádzač zároveň vyhlasuje, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre účely evidencie uchádzačov o zamestnanie. Po vypršaní doby 1 roka budú údaje zlikvidované v súlade s uvedeným zákonom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

- Schopnosť a ochota pracovať na pracovné zmeny: utorok, streda, štvrtok, 14:00 – 22:00 neskôr aj 22:00 – 06:00,
- Schopnosť práce v rýchlo sa meniacom prostredí a požiadavkách,
- Spoľahlivosť, zodpovednosť a presnosť v riešení zadaných úloh,
- Tímová spolupráca.

DHL je vedúcou obchodnou značkou v odvetví logistiky. Naša DHL rodina, pozostávajúca z rôznych divízií, ponúka jedinečné portfólio logistických služieb - doručovanie vnútroštátnych i medzinárodných balíkov, prepravu e-commerce objednávok, špeciálne riešenia plnenia požiadaviek zákazníkov, medzinárodnú expresnú prepravu, pozemnú, leteckú a námornú prepravu vrátane riadenia priemyselných zásobovacích sietí. So svojimi 380 000 zamestnancami v 220 krajinách a teritóriách po celom svete, DHL spája ľudí a obchod bezpečne a spoľahlivo, umožňujúc tak globálny tok obchodovania. So špecializovanými riešeniami pre vyspelé trhy a priemysel vrátane technológií, biologických vied a zdravotníctva, energetiky, automobilového priemyslu a maloobchodu, preukázaním oddanosti v oblasti podnikovej zodpovednosti a bezkonkurenčnou prítomnosťou na rozvíjajúcich sa trhoch je DHL rozhodne v pozícii “Logistickej spoločnosti pre celý svet”.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Marcel Saltiel
E-mail: poslať životopis
ID: 3166655  Dátum zverejnenia: 22.8.2017