Disponent na oddelení námornej prepravy /Oceanfreight Operations Specialist

Miesto práce
Letisko M.R.Štefánika, Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
900 - 1150 Eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zabezpečuje komplexne proces vybavovania prepravných objednávok po dodanie zásielky konečnému zákazníkovi a s tým súvisiace činnosti, vrátane požadovanej dokumentácie a komunikácie s druhými stranami,
- Vytvára a potvrdzuje prepravné/transportné objednávky a zaisťuje vyzdvihnutie zásielky v krajine pôvodu,
- Vykonáva booking (rezerváciu miesta) a optimalizáciu bookingu podľa príslušných vnutorných smerníc spoločnosti,
- Komunikuje so zahraničnými pobočkami spoločnosti,
- Pripravuje, kontroluje a distribuuje všetky požadované dokumenty druhým stranám (dopravca, príjemca, dodávateľ, a pod.) v súlade s ustanoveniami a internými postupmi,
- Zaisťuje včasné a efektívne vyplnenie a aktualizáciu dokumentov,
- Riadi uskutočnenie vyzdvihnutia a dodania zásielok,
- Sleduje stav zásielky v exportnej / importnej oblasti, idetifikuje a zabezpečuje riešenie incidentov,
- Aktívne komunikuje so zákazníkmi a dodávateľmi.

Ponúkame:
- prácu v medzinárodnej spoločnosti s vedúcim postavením na trhu
- možnosť osobného rozvoja a profesného rastu podporeného firemným vzdelávacím programom
- zodpovedajúce platové ohodnotenie a zamestnanecké výhody
- školenie potrebné na vykonávanie práce

V prípade záujmu pošlite prosím váš životopis do 18.08.2017 na doleuvedenú emailovú adresu. Do predmetu správy uveďte "Disponent námornej prepravy".

Uchádzač zaslaním osobných údajov, uvedených v životopise dáva súhlas spoločnosti DHL Logistics (Slovakia) s.r.o. so správou, spracovaním a uchovaním osobných údajov v súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z., všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 1 roka, následne budú údaje zlikvidované v súlade s uvedeným zákonom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Doprava, Špedícia, Logistika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Stredoškolské alebo vysokoškolské vzdelanie,
- Aktívna znalosť anglického jazyka podmienkou,
- Pracovná skúsenosť v oblasti špedície, cestnej prepravy a/alebo v customer service výhodou,
- Presnosť, dôslednosť a schopnosť dokončovať úlohy,
- Vynikajúce organizačné schopnosti,
- Znalosť práce s PC (MS Office - MS Excel, MS Word, MS Outlook, internet),
- Komunikačné zručnosti a pozitívny vzťah k práci so zákazníkom,
- Bezúhonnosť,
- Vodičský preukaz sk. B - aktívny vodič

DHL je vedúcou obchodnou značkou v odvetví logistiky. Naša DHL rodina, pozostávajúca z rôznych divízií, ponúka jedinečné portfólio logistických služieb - doručovanie vnútroštátnych i medzinárodných balíkov, prepravu e-commerce objednávok, špeciálne riešenia plnenia požiadaviek zákazníkov, medzinárodnú expresnú prepravu, pozemnú, leteckú a námornú prepravu vrátane riadenia priemyselných zásobovacích sietí. So svojimi 380 000 zamestnancami v 220 krajinách a teritóriách po celom svete, DHL spája ľudí a obchod bezpečne a spoľahlivo, umožňujúc tak globálny tok obchodovania. So špecializovanými riešeniami pre vyspelé trhy a priemysel vrátane technológií, biologických vied a zdravotníctva, energetiky, automobilového priemyslu a maloobchodu, preukázaním oddanosti v oblasti podnikovej zodpovednosti a bezkonkurenčnou prítomnosťou na rozvíjajúcich sa trhoch je DHL rozhodne v pozícii “Logistickej spoločnosti pre celý svet”.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

ID: 3157541  Dátum zverejnenia: 11.8.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 - 1150 Eur