Vodič rozvozového/dodávkového vozidla - veľmi zaujímavé finančné podmienky

Miesto práce
Česko, Praha

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Miesto výkonu práce: Praha a okolie
- Zodpovednosť za včasnú a riadnu dopravu tovaru k zákazníkovi,
- realizácia prepráv podľa obdržaných inštrukcií od dispečera,
- zodpovednosť za zverené vozidlo a jeho vybavenie, za pridelené výmenné nástavby, platobné karty, mobilný telefón, valutové a korunové prostriedky,
- realizácia úloh zadaných nadriadeným,
- dodržiavanie pracovných postupov, predpisov BOZP a udržiavanie SMJ,
- dodržiavanie legislatívnych nariadení,
- dodržiavanie Nariadenia EU 561/2006,
dodržiavanie predpisov BOZP, PO
- dodržiavanie procesov v rámci First Choice
- práca podľa pracovných postupov (pracovných návodov) a pokynov nadriadeného,
- kontrola technického stavu vozidla pred jazdou, pravidelná údržba a umytie vozidla,
- zabezpečenie prepravy a kontrola všetkých potrebných dokladov pred začiatkom jazdy,
- informovanie dispečera o všetkých problémoch v priebehu prepravy
- splnenie ostatných úloh zadaných nadriadeným.

Zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti.

V prípade záujmu, pošlite nám svoj štruktúrovaný životopis do 03.07.2017 na náš e-mail: [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Vodičský preukaz

B, C

- Vyjednávacie schopnosti
- Riešenie neštandardných (krízových) situácií
- Komunikačné schopnosti
- Schopnosť pracovať pod tlakom
- Znalosť predpisov
- Vodičský preukaz sk. B, C
- Základné technické znalosti vozidla

DHL je vedúcou obchodnou značkou v odvetví logistiky. Naša DHL rodina, pozostávajúca z rôznych divízií, ponúka jedinečné portfólio logistických služieb - doručovanie vnútroštátnych i medzinárodných balíkov, prepravu e-commerce objednávok, špeciálne riešenia plnenia požiadaviek zákazníkov, medzinárodnú expresnú prepravu, pozemnú, leteckú a námornú prepravu vrátane riadenia priemyselných zásobovacích sietí. So svojimi 380 000 zamestnancami v 220 krajinách a teritóriách po celom svete, DHL spája ľudí a obchod bezpečne a spoľahlivo, umožňujúc tak globálny tok obchodovania. So špecializovanými riešeniami pre vyspelé trhy a priemysel vrátane technológií, biologických vied a zdravotníctva, energetiky, automobilového priemyslu a maloobchodu, preukázaním oddanosti v oblasti podnikovej zodpovednosti a bezkonkurenčnou prítomnosťou na rozvíjajúcich sa trhoch je DHL rozhodne v pozícii “Logistickej spoločnosti pre celý svet”.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Andrea Matušová
Tel.: +421918945627
E-mail: poslať životopis
ID: 3107475  Dátum zverejnenia: 20.6.2017