Skladový pracovník/Skladová pracovníčka (výkon práce - Devínska Nová Ves) atraktívne mzdové podmienky, poskytujeme ubytovanie.

Miesto práce
Devínska nová Ves, Bratislavský kraj, Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zabezpečuje zaskladnenie, vyskladnenie a transport materiálu na montážnu linku automobilov pomocou VZV.
• Spolupracuje s ostatnými členmi tímu,
• Pracuje podľa pravidiel BOZP, interných pravidiel a postupov DHL,
• Práca v dvojzmennej, trojzmennej alebo štvorzmennej prevádzke.

Stabilná práca prostredníctvom personálnej agentúry. Najlepší zamestnanci budú mať príležitosť na prestup do kmeňového stavu DHL.

Miesto výkonu práce je Devínska Nová Ves

• Zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti
• Práca v príjemnom pracovnom prostredí
• Dlhodobá pracovná perspektíva
• Možnosť osobného rozvoja a profesného rastu
• Zaškolenie na prácu s vysokozdvižným vozíkom
• Bezplatné stravovanie zamestnancov
• Atraktívne mzdové podmienky
• Motivujúce odmeňovanie za splnenú dochádzku - Dochádzkový bonus
• Osobné ohodnotenie
• Nadštandardné príplatky za odpracované sviatky, nedele a nočné zmeny
• Príplatky za prácu v dvojzmennej a štvorzmennej prevádzke
• Možnosť pracovať nadčas
• Príspevok na ubytovanie
Ak nám odporučíte nového kolegu odmeníme Vás!

Bližšie informácie budú komunikované na osobnom stretnutí. Budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky. Vopred sa ospravedlňujeme kandidátom, ktorých neoslovíme.

V prípade záujmu, pošlite Váš štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku na E-mail: [email protected].

Uchádzač zaslaním osobných údajov, uvedených v životopise dáva súhlas spoločnosti DHL Logistics (Slovakia) s.r.o. so správou, spracovaním a uchovaním osobných údajov v súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z., a, to po dobu 1 roka. Uchádzač zároveň vyhlasuje, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre účely evidencie uchádzačov o zamestnanie. Po vypršaní doby 1 roka budú údaje zlikvidované v súlade s uvedeným zákonom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Vodič/ Vodička VZV s preukazom triedy C, W1 - podmienkou
• Manuálne zručný
• Zmysel pre poriadok a tímovú prácu
• Ochota učiť sa

DHL je vedúcou obchodnou značkou v odvetví logistiky. Naša DHL rodina, pozostávajúca z rôznych divízií, ponúka jedinečné portfólio logistických služieb - doručovanie vnútroštátnych i medzinárodných balíkov, prepravu e-commerce objednávok, špeciálne riešenia plnenia požiadaviek zákazníkov, medzinárodnú expresnú prepravu, pozemnú, leteckú a námornú prepravu vrátane riadenia priemyselných zásobovacích sietí. So svojimi 380 000 zamestnancami v 220 krajinách a teritóriách po celom svete, DHL spája ľudí a obchod bezpečne a spoľahlivo, umožňujúc tak globálny tok obchodovania. So špecializovanými riešeniami pre vyspelé trhy a priemysel vrátane technológií, biologických vied a zdravotníctva, energetiky, automobilového priemyslu a maloobchodu, preukázaním oddanosti v oblasti podnikovej zodpovednosti a bezkonkurenčnou prítomnosťou na rozvíjajúcich sa trhoch je DHL rozhodne v pozícii “Logistickej spoločnosti pre celý svet”.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Marcel Saltiel
E-mail: poslať životopis
ID: 2943984  Dátum zverejnenia: 23.2.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou