Skladový pracovník/Skladová pracovníčka – poskytovanie ubytovania a doprava zabezpečená firemnými autobusmi zdarma - lokalita Gáň (Ref. č.: skladník)

Deutsche Post DHL

Logistický park Gáň, Bratislavský kraj, Pezinok, Senec, Dunajská Streda, Galanta, Komárno, Nitra, Šaľa
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vykonáva manuálnu prácu v skladových priestoroch s použitím technických zariadení (NZV, VZV) a skenera,
- Spolupracuje s ostatnými členmi tímu,
- Pracuje podľa pravidiel BOZP, interných pravidiel a postupov DP DHL,
- Spracováva potrebnú dokumentáciu,
- Plní ďalšie úlohy v súlade s pokynmi nadriadených,
- Práca v trojzmennej prevádzke.

Zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti,
Práca v príjemnom pracovnom prostredí a mladom kolektíve,
Dlhodobá pracovná perspektíva,
Možnosť osobného rozvoja a profesného rastu podporeného potrebnými vzdelávacími aktivitami,

Zamestnanecké benefity:
1/Ubytovanie hradené zamestnávateľom pre uchádzačov mimo Senca podľa vzdialenosti trvalého bydliska
2/ Bezplatné zaškolenie na prácu s vysokozdvižným a nízkozdvižným vozíkom
3/ Bezplatné stravovanie zamestnancov
4/ Motivujúce odmeňovanie
5/ Nadštandardné príplatky za odpracované sviatky, nedele a nočné zmeny
6/ Práca na hlavný pracovný pomer a mzda vždy načas
7/ Životné poistenie
8/ Doprava zabezpečená firemnými autobusmi ZADARMO z týchto miest a obcí:
- Veľký Meder, Okoč, Topoľníky, Trhová Hradská, Trstice, Kráľov Brod, Dolné Saliby
- Komárno, Kameničná, Kolárovo, Neded, Vľčany, Žiharec, Tešedíkovo, Diakovce, Horné Saliby, Matúškovo
- Veľké Úľany, Sládkovičovo, Malá Mača, Veľká Mača, Sereď,
- Horný Čepeň, Stredný Čepeň, Šintava, Šoporňa, Pata
- Selice, Trnovec nad Váhom, Šaľa, Kajal, Galanta

Miesto výkonu práce je Logistický park Gáň
Bližšie informácie budú komunikované na osobnom stretnutí. Budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky. Vopred sa ospravedlňujeme kandidátom, ktorých neoslovíme.

V prípade záujmu, pošlite nám svoj štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku na náš E-mail: praca@dhl.com.
Uchádzač zaslaním osobných údajov, uvedených v životopise dáva súhlas spoločnosti DHL Logistics (Slovakia) s.r.o. so správou, spracovaním a uchovaním osobných údajov v súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z., a, to po dobu 1 roka. Uchádzač zároveň vyhlasuje, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre účely evidencie uchádzačov o zamestnanie. Po vypršaní doby 1 roka budú údaje zlikvidované v súlade s uvedeným zákonom.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.12.2016 (ostáva ešte 6 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Ukončil/-a stredoškolské vzdelanie,
- Preukaz na riadenie vysokozdvižných vozíkov
výhodou,
- Dobré analytické schopnosti,
- Schopnosť a ochota pracovať na pracovné zmeny,
- Skúsenosti s prácou v sklade výhodou,
- Schopnosť práce v rýchlo sa meniacom prostredí
a požiadavkách,
- Spoľahlivosť, zodpovednosť a presnosť v riešení
zadaných úloh,
- Tímová spolupráca,
- Časová flexibilita (práca 3 zmeny).

DHL, jeden z popredných poskytovateľov prepravných a logistických služieb, oslavuje celých 25 rokov pôsobenia na slovenskom trhu. Spoločnosť začala ako jedna z prvých poskytovať medzinárodné expresné prepravné služby na území bývalého Československa už v roku 1986. O dva roky na to otvorila spoločnosť vlastné sortovacie stredisko na bratislavskom letisku a o ďalších 5 rokov spustila letecké spojenie medzi Bratislavou a Viedňou. Vďaka strategickej integrácii popredného prepravcu Danzas a odborníka na logistický reťazec Exel sa portfólio služieb DHL aj v rámci Slovenska výrazne rozšírilo a zo špecialistu na expresnú prepravu sa stala spoločnosť, ktorá dnes prostredníctvom štyroch špecializovaných divízií ponúka komplexné portfólio logistických a prepravných služieb – od cestnej a železničnej nákladnej prepravy, cez námornú a leteckú nákladnú prepravu, až po skladovanie a riadenie dodávateľských reťazcov.

V súčasnosti spoločnosť na Slovensku zamestnáva viac ako 3200 ľudí v 4 divíziách (Express, Freight, Supply Chain, Exel), disponuje skladovou plochou, ktorá by zabrala viac ako 50 futbalových ihrísk, ročne prepraví kamiónmi zásielky o hmotnosti 57 Eifellových veží (570 000 ton), odšpedituje takmer 120 000 námorných kontajnerov s celkovým objemom viac ako 25 mil. m3 a jej triediacim strediskom prejde viac ako 2,5 milióna expresných zásielok.

Zabezpečenie vysoko kvalifikovaných zamestnancov je kľúčom k úspechu spoločnosti DHL, pričom neustále investuje do vzdelávania zamestnancov. Spoločnosť okrem základných vstupných kurzov organizuje vzdelávanie vo forme špeciálnych programov a školení pre zamestnancov. Pre našich zamestnancov chceme byť prvou voľbou.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

DHL Logistics (Slovakia), spol. s r. o.
Diaľničná 2
903 01 Senec
ID: 2833607   Dátum zverejnenia: 30.11.2016