Vedúci pracovník/ Team Leader Warehouse DHL Senec (Ref. č.: Teamleader)

Deutsche Post DHL

Miesto práce
Logistický park Senec
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vedie, motivuje, zaškoľuje, hodnotí, kontroluje kvantitu a kvalitu vykonanej práce zvereného tímu v súlade s potrebami zákazníka prevádzky a pravidlami DP DHL,
- Sleduje a riadi pracovný výkon svojho tímu, riadi jednotlivé činnosti tímu smerom k dosahovaniu stanovených výsledkov,
- Bezodkladne informuje svoj tím o všetkých úpravách a zmenách pracovných postupov a procesov,
- Spracováva a vytvára dokumenty pre potreby zvereného oddelenia, interného aj externého zákazníka a nadriadených,
- Spolupracuje s ostatnými oddeleniami a tímami na všetkých úrovniach spoločnosti,
- Zabezpečuje, aby všetci členovia tímu postupovali podľa pravidiel BOZP, jednotlivých školení a tréningov. Nahlasuje porušenia BOZP, vzniknuté škody a pracovné úrazy. Navrhuje a implementuje nápravné opatrenia pre zabránenie ich vzniku,
- V prípade potreby zastupuje pracovné pozície oddelenia v plnom rozsahu,
- Organizuje a vedie pravidlené porady s členmi tímu (denné a týždenné stretnutia), zdieľa doležité informácie v potrebnej kvalite a kvantite,
- Riadi tím skladových operátorov, motivuje ich a implementuje nápravné opatrenia,
- Zodpovedá za presnosť, včasnosť a aktuálnosť údajov dochádzky v dochádzkovom systéme všetkých členov tímu. Riadi neprítomnosť členov tímu v práci. Schvaľuje dovolenky členom tímu podľa ich nároku a potrieb prevádzky,
- Navrhuje odmeny členov tímu v súlade s pracovným výkonom a internými pravidlami DP DHL,
- Pripravuje a odovzdáva požadované správy a reporty za svoje oddelenie v požadovanom čase a kvalite,
- Práca v dvojzmennej prevádzke.

Zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti,
Práca v príjemnom pracovnom prostredí a mladom kolektíve,
Možnosť osobného rozvoja a profesného rastu podporeného potrebnými vzdelávacími aktivitami.

Zamestnanecké benefity:
1/ Doprava zabezpečená firemnými autobusmi ZADARMO z TÝCHTO miest a obcí:
- Veča, Šaľa, Galanta, Diakovice, Dolné Saliby, Matúškovo, Galanta, Nový Dvor,
Pusté Uľany, Veľký Grob, Reca, Boldog, Senec,
- Šoporňa, Sereď, Veľká Mača, Sládkovičovo, Veľké Uľany, Jánovce, Jelka, Hrubá
Borša, Kráľová pri Senci,
- Modra, Pezinok, Viničné, Slovenský Grob,
- Dunajská Streda -Báč-Šamorín-Mierovo-Hubice-Zlaté a Hrubý Šúr a Tureň.
2/Ubytovanie hradené zamestnávateľom pre uchádzačov mimo Senca podľa
vzdialenosti trvalého bydliska
3/ Bezplatné zaškolenie na prácu s vysokozdvižným a nízkozdvižným vozíkom
4/ Bezplatné stravovanie zamestnancov
5/ Životné poistenie
6/ Motivujúce odmeňovanie
7/ Nadštandardné príplatky za odpracované sviatky, nedele a nočné zmeny
8/ Práca na hlavný pracovný pomer a mzda vždy načas

V prípade záujmu, pošlite nám svoj štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku do 05.12.2016 na náš E-mail: praca@dhl.com.

Uchádzač zaslaním osobných údajov, uvedených v životopise dáva súhlas spoločnosti DHL Logistics (Slovakia) s.r.o. so správou, spracovaním a uchovaním osobných údajov v súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z., a, to po dobu 1 roka. Uchádzač zároveň vyhlasuje, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre účely evidencie uchádzačov o zamestnanie. Po vypršaní doby 1 roka budú údaje zlikvidované v súlade s uvedeným zákonom.
Budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.
Vopred sa ospravedlňujeme kandidátom, ktorých neoslovíme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) a
Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- Stredoškolské vzdelanie s maturitou,
- Znalosť práce s počítačom (Outlook, Word, Excel) na pokročilej úrovni,
- Anglický jazyk a nemecký jazyk na základnej úrovni (slovom i písmom),
- Skúsenosti s prácou v sklade podmienkou,
- Schopnosť práce pod tlakom,
- Vynikajúce komunikačné schopnosti (slovom i písmom),
- Dobré analytické schopnosti,
- Zodpovednosť, orientácia na detail, orientácia na zákazníka,
- Vodičský preukaz skupiny B,
- Časová flexibilita (práca na 2 zmeny).

DHL, jeden z popredných poskytovateľov prepravných a logistických služieb, oslavuje celých 25 rokov pôsobenia na slovenskom trhu. Spoločnosť začala ako jedna z prvých poskytovať medzinárodné expresné prepravné služby na území bývalého Československa už v roku 1986. O dva roky na to otvorila spoločnosť vlastné sortovacie stredisko na bratislavskom letisku a o ďalších 5 rokov spustila letecké spojenie medzi Bratislavou a Viedňou. Vďaka strategickej integrácii popredného prepravcu Danzas a odborníka na logistický reťazec Exel sa portfólio služieb DHL aj v rámci Slovenska výrazne rozšírilo a zo špecialistu na expresnú prepravu sa stala spoločnosť, ktorá dnes prostredníctvom štyroch špecializovaných divízií ponúka komplexné portfólio logistických a prepravných služieb – od cestnej a železničnej nákladnej prepravy, cez námornú a leteckú nákladnú prepravu, až po skladovanie a riadenie dodávateľských reťazcov.

V súčasnosti spoločnosť na Slovensku zamestnáva viac ako 3200 ľudí v 4 divíziách (Express, Freight, Supply Chain, Exel), disponuje skladovou plochou, ktorá by zabrala viac ako 50 futbalových ihrísk, ročne prepraví kamiónmi zásielky o hmotnosti 57 Eifellových veží (570 000 ton), odšpedituje takmer 120 000 námorných kontajnerov s celkovým objemom viac ako 25 mil. m3 a jej triediacim strediskom prejde viac ako 2,5 milióna expresných zásielok.

Zabezpečenie vysoko kvalifikovaných zamestnancov je kľúčom k úspechu spoločnosti DHL, pričom neustále investuje do vzdelávania zamestnancov. Spoločnosť okrem základných vstupných kurzov organizuje vzdelávanie vo forme špeciálnych programov a školení pre zamestnancov. Pre našich zamestnancov chceme byť prvou voľbou.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

DHL Logistics (Slovakia), spol. s r. o.
Diaľničná 10B
903 01 Senec
ID: 2819723   Dátum zverejnenia: 21.11.2016