Skladový pracovník/Skladová pracovníčka

Devínska nová Ves, Bratislavský kraj, Bratislava, okres Malacky, okres Pezinok, okres Senec
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vykonáva manuálnu prácu v skladových priestoroch s použitím technických zariadení (NZV, VZV) a skenera,
- Spolupracuje s ostatnými členmi tímu,
- Pracuje podľa pravidiel BOZP, interných pravidiel a postupov DP DHL,
- Spracováva potrebnú dokumentáciu,
- Plní ďalšie úlohy v súlade s pokynmi nadriadených,
- Práca v štvorzmennej prevádzke alebo dvojzmennej prevádzke.

Zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti,
Práca v príjemnom pracovnom prostredí a mladom kolektíve,
Dlhodobá pracovná perspektíva,
Možnosť osobného rozvoja a profesného rastu podporeného potrebnými vzdelávacími aktivitami,

Práca v Devínskej novej Vsi na prevádzke automobilových dielov.

Zamestnaný budete dočasne cez personálnu agentúru. Agentúrny zamestnanci budú mať možnosť po splnení kritérií prejsť do kmeňového stavu DHL.

Zamestnanecké benefity:

Zaškolenie na prácu s vysokozdvižným a nízkozdvižným vozíkom
Bezplatné stravovanie zamestnancov
Motivujúce odmeňovanie za splnenú dochádzku - Dochádzkový bonus.
Osobnostné ohodnotenie.

Ak nám odporučíte nového kolegu odmeníme Vás!

Nadštandardné príplatky za odpracované sviatky, nedele a nočné zmeny
Práca na hlavný pracovný pomer a mzda vždy načas

Bližšie informácie budú komunikované na osobnom stretnutí. Budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky. Vopred sa ospravedlňujeme kandidátom, ktorých neoslovíme.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

DHL je vedúcou obchodnou značkou v odvetví logistiky. Naša DHL rodina, pozostávajúca z rôznych divízií, ponúka jedinečné portfólio logistických služieb - doručovanie vnútroštátnych i medzinárodných balíkov, prepravu e-commerce objednávok, špeciálne riešenia plnenia požiadaviek zákazníkov, medzinárodnú expresnú prepravu, pozemnú, leteckú a námornú prepravu vrátane riadenia priemyselných zásobovacích sietí. So svojimi 380 000 zamestnancami v 220 krajinách a teritóriách po celom svete, DHL spája ľudí a obchod bezpečne a spoľahlivo, umožňujúc tak globálny tok obchodovania. So špecializovanými riešeniami pre vyspelé trhy a priemysel vrátane technológií, biologických vied a zdravotníctva, energetiky, automobilového priemyslu a maloobchodu, preukázaním oddanosti v oblasti podnikovej zodpovednosti a bezkonkurenčnou prítomnosťou na rozvíjajúcich sa trhoch je DHL rozhodne v pozícii “Logistickej spoločnosti pre celý svet”.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Andrea Matušová
Tel.: +421918945627
E-mail: poslať životopis
ID: 2775878  Dátum zverejnenia: 12.12.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou