Skladový pracovník – Práca v trojzmennej prevádzke (Ref. č.: skladník)

Deutsche Post DHL

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vykonáva manuálnu prácu v skladových priestoroch s použitím technických zariadení (NZV,VZV) a skenera,
- Balenie, ukladanie a príprava tovaru pre expedíciu
- Spolupracuje s ostatnými členmi tímu,
- Pracuje podľa pravidiel BOZP, interných pravidiel a postupov DP DHL,
- Spracováva potrebnú dokumentáciu,
- Plní ďalšie úlohy v súlade s pokynmi nadriadených,
- Práca v trojzmennej prevádzke.

Zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti,
Práca v príjemnom pracovnom prostredí a mladom kolektíve,
Dlhodobá pracovná perspektíva,
Možnosť osobného rozvoja a profesného rastu podporeného potrebnými vzdelávacími aktivitami,
Zamestnanecké benefity:
1/ Bezplatné zaškolenie na prácu s vysokozdvižným vozíkom
2/ Bezplatné stravovanie zamestnancov
3/ Životné poistenie
4/ Motivujúce odmeňovanie, výkonnostný a dochádzkový bonus
5/Odmena za zlepšovací nápad
6/ Možnosť kariérneho rastu

Bližšie informácie budú komunikované na osobnom stretnutí. Budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky. Vopred sa ospravedlňujeme kandidátom, ktorých neoslovíme.

V prípade záujmu, pošlite nám svoj štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku do 31.10.2016 na náš E-mail: praca@dhl.com.

Uchádzač zaslaním osobných údajov, uvedených v životopise dáva súhlas spoločnosti DHL Logistics (Slovakia) s.r.o. so správou, spracovaním a uchovaním osobných údajov v súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z., a, to po dobu 1 roka. Uchádzač zároveň vyhlasuje, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre účely evidencie uchádzačov o zamestnanie. Po vypršaní doby 1 roka budú údaje zlikvidované v súlade s uvedeným zákonom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

- Ukončil/-a stredoškolské vzdelanie,
- Preukaz na riadenie vysokozdvižných vozíkov výhodou,
- Skúsenosti s prácou v sklade výhodou,
- Schopnosť a ochota pracovať na 3 pracovné zmeny,
- Prax na rôznych oddeleniach v sklade výhodou,
- Schopnosť práce v rýchlo sa meniacom prostredí a požiadavkách,
- Časová flexibilita (práca na tri zmeny),
- Tímová spolupráca.
- Hľadáme absolventov aj skúsených zamestnancov

DHL, jeden z popredných poskytovateľov prepravných a logistických služieb, oslavuje celých 25 rokov pôsobenia na slovenskom trhu. Spoločnosť začala ako jedna z prvých poskytovať medzinárodné expresné prepravné služby na území bývalého Československa už v roku 1986. O dva roky na to otvorila spoločnosť vlastné sortovacie stredisko na bratislavskom letisku a o ďalších 5 rokov spustila letecké spojenie medzi Bratislavou a Viedňou. Vďaka strategickej integrácii popredného prepravcu Danzas a odborníka na logistický reťazec Exel sa portfólio služieb DHL aj v rámci Slovenska výrazne rozšírilo a zo špecialistu na expresnú prepravu sa stala spoločnosť, ktorá dnes prostredníctvom štyroch špecializovaných divízií ponúka komplexné portfólio logistických a prepravných služieb – od cestnej a železničnej nákladnej prepravy, cez námornú a leteckú nákladnú prepravu, až po skladovanie a riadenie dodávateľských reťazcov.

V súčasnosti spoločnosť na Slovensku zamestnáva viac ako 3200 ľudí v 4 divíziách (Express, Freight, Supply Chain, Exel), disponuje skladovou plochou, ktorá by zabrala viac ako 50 futbalových ihrísk, ročne prepraví kamiónmi zásielky o hmotnosti 57 Eifellových veží (570 000 ton), odšpedituje takmer 120 000 námorných kontajnerov s celkovým objemom viac ako 25 mil. m3 a jej triediacim strediskom prejde viac ako 2,5 milióna expresných zásielok.

Zabezpečenie vysoko kvalifikovaných zamestnancov je kľúčom k úspechu spoločnosti DHL, pričom neustále investuje do vzdelávania zamestnancov. Spoločnosť okrem základných vstupných kurzov organizuje vzdelávanie vo forme špeciálnych programov a školení pre zamestnancov. Pre našich zamestnancov chceme byť prvou voľbou.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

DHL Logistics (Slovakia) spol.s.r.o.
Diaľničná 10/B
903 01 Senec
ID: 2769017   Dátum zverejnenia: 17.10.2016