Telesales Specialist (Global Forwarding - námorná a letecká preprava)

Miesto práce
Letisko M. R. Štefánika, 82104 Bratislava, Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
- dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Poskytuje podporu predaja a udržiavania dobrých vzťahov s klientmi prostredníctvom pravidelných telefonátov,
- Aktívne vyhľadáva a kontaktuje potenciálnych nových klientov - firmy, ktoré využívajú alebo mohli by mať záujem využívať služby v oblasti námornej alebo leteckej prepravy,
- Podieľa sa na zabezpečení čo najlepšieho zákazníckeho servisu, informuje a ponúka a predáva užitočné doplnkové služby (napr. poistenie zásielok),
- Zisťuje a spracováva potreby klientov a navrhuje vhodného riešenia prepravy,
- Hodnotí potenciál jednotlivých klientov a úzko spolupracuje s kolegami z oddelenia Marketing & Sales,
- Starostlivosť o portfólio zverených klientov,
- Zabezpečuje súvisiacu administratívu.

- prácu v medzinárodnej spoločnosti s vedúcim postavením na trhu
- možnosť osobného rozvoja a profesného rastu podporeného firemným vzdelávacím programom
- zodpovedajúce platové ohodnotenie a zamestnanecké výhody
- školenie potrebné na vykonávanie práce

V prípade záujmu pošlite prosím váš životopis do 31.5.2016 na doleuvedenú emailovú adresu. Do predmetu správy uvádzajte "Telesales Specialist".

Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.

Uchádzač zaslaním osobných údajov, uvedených v životopise dáva súhlas spoločnosti DHL Logistics (Slovakia) s.r.o. so správou, spracovaním a uchovaním osobných údajov v súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z., všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 1 roka, následne budú údaje zlikvidované v súlade s uvedeným zákonom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Internet(e-mail, www) - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- stredoškolské alebo vysokoškolské vzdelanie,
- prax na podobnej pozícii vyžadujúcej telefonický kontakt so zákazníkom aspoň jeden rok,
- skúsenosti s aktívnym oslovovaním zákazníkov za účelom predaja výhodou,
- výborná znalosť anglického jazyka,
- vynikajúce telekomunikačné zručnosti a schopnosť rýchlo reagovať na požiadavky,
- zdvorilý, sebavedomý a priateľský prístup,
- radosť z práce so zákazníkom a z budovania vzťahov,
- výborné vyjednávacie zručnosti a vytrvalosť,
- základná znalosť práce s MS Office (Outlook, Excel, Word, PPT)
- vodičský preukaz sk. B.

DHL je vedúcou obchodnou značkou v odvetví logistiky. Naša DHL rodina, pozostávajúca z rôznych divízií, ponúka jedinečné portfólio logistických služieb - doručovanie vnútroštátnych i medzinárodných balíkov, prepravu e-commerce objednávok, špeciálne riešenia plnenia požiadaviek zákazníkov, medzinárodnú expresnú prepravu, pozemnú, leteckú a námornú prepravu vrátane riadenia priemyselných zásobovacích sietí. So svojimi 380 000 zamestnancami v 220 krajinách a teritóriách po celom svete, DHL spája ľudí a obchod bezpečne a spoľahlivo, umožňujúc tak globálny tok obchodovania. So špecializovanými riešeniami pre vyspelé trhy a priemysel vrátane technológií, biologických vied a zdravotníctva, energetiky, automobilového priemyslu a maloobchodu, preukázaním oddanosti v oblasti podnikovej zodpovednosti a bezkonkurenčnou prítomnosťou na rozvíjajúcich sa trhoch je DHL rozhodne v pozícii “Logistickej spoločnosti pre celý svet”.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

ID: 2576249  Dátum zverejnenia: 24.5.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: - dohodou