Skladový operátor pro DHL Nový Jičín

Miesto práce
Okres Nový Jičín
Mzdové podmienky (brutto)
17.000,- CZK

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

CO BUDE VAŠÍM ÚKOLEM?
• manipulace se zbožím a jeho příprava k expedici
• kontrola zboží
• nakládka a vykládka vozidel
• navážení materiálu na výrobní linky
• práce na 3 směny

PROČ PRACOVAT ZROVNA U NÁS? NABÍZÍME VÁM:
• celoroční jistotu práce ve stabilní mezinárodní společnosti s vedoucím postavením na trhu – smlouva na dobu určitou na 1 rok, následně možnost prodloužení do 30. 6. 2019
• nástupní mzda 17.000,- Kč/měsíc
• stravenky plně hrazené zaměstnavatelem ve výši 70,-Kč/odpracovaný den
• 25 dnů dovolené a 3 dny placeného volna v případě nemoci
• práci v moderním temperovaném skladě s nejmodernější technikou
• možnost kariérního růstu, příplatky za vedení kolektivu
• příspěvek na penzijní pojištění a řadu dalších atraktivních výhod (pitný režim v podobě osobních balíčků; slevové programy – slevy u našich dodavatelů/partnerů – např. výhodné tarify u mobilního operátora; příspěvek na jazykový kurz; firemní akce; odměny při pracovním výročí atd.)

Informácie o výberovom konaní

CO OD VÁS OČEKÁVÁME?
• praxe ve skladu je výhodou (není podmínkou)
• průkaz na VZV (v případě potřeby zajistíme školení)
• dobrý zdravotní stav
• čistý trestní rejstřík
• ochotu pracovat na směny (možnost přizpůsobení směn dle Vašich možností)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

DHL je vedúcou obchodnou značkou v odvetví logistiky. Naša DHL rodina, pozostávajúca z rôznych divízií, ponúka jedinečné portfólio logistických služieb - doručovanie vnútroštátnych i medzinárodných balíkov, prepravu e-commerce objednávok, špeciálne riešenia plnenia požiadaviek zákazníkov, medzinárodnú expresnú prepravu, pozemnú, leteckú a námornú prepravu vrátane riadenia priemyselných zásobovacích sietí. So svojimi 380 000 zamestnancami v 220 krajinách a teritóriách po celom svete, DHL spája ľudí a obchod bezpečne a spoľahlivo, umožňujúc tak globálny tok obchodovania. So špecializovanými riešeniami pre vyspelé trhy a priemysel vrátane technológií, biologických vied a zdravotníctva, energetiky, automobilového priemyslu a maloobchodu, preukázaním oddanosti v oblasti podnikovej zodpovednosti a bezkonkurenčnou prítomnosťou na rozvíjajúcich sa trhoch je DHL rozhodne v pozícii “Logistickej spoločnosti pre celý svet”.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Andrea Matušová
Tel.: +421918945627
E-mail: poslať životopis
ID: 2537948  Dátum zverejnenia: 28.4.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 17.000,- CZK