Koordinátor prepravných činností pre divíziu DHL Freight

Deutsche Post DHL

Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavné úlohy a činnosti:

* organizuje expedíciu výrobkov zákazníka podľa dohodnutých, existujúcich procesov a inštrukcií,
* zabezpečuje správne a včasné zorganizovanie vývozov v spolupráci s internými oddeleniami DHL alebo oddeleniami zákazníka, či priamo s nominovanými prerpavcami zákazníka,
* odpovedá na písomné, telefonické a osobné požiadavky zákazníka, aj ostatných oddelení na profesionálnej úrovni,
* získava a udržiava informácie o hlavných zákazníkoch a ich shipmentoch za účelom poskytovania čo najlepších služieb,
* pripravuje denné vývozné plány a ich aktualizácie pre účely oddelenie shippingu, skladu a oddelenie transportu, ako i pre účely zákazníka,
* úzko spolupracuje s oddeleniami, zaoberajúcimi sa prepravou, aj ostatnými oddeleniami ako v divízii Freight, Express, tak aj DGF (pri organizácii námorných/leteckých prepráv)
* pracuje v súlade s existujúcimi procesmi na oddeleni;

Ponúkame:

* prácu v medzinárodnej spoločnosti s vedúcim postavením na trhu,
* možnosť osobného rozvoja a profesného rastu podporeného firemným vzdelávacím programom,
* zodpovedajúce platové ohodnotenie a zamestnanecké výhody,
* stravné lístky plne hradené zamestnávateľom,
* životné poistenie,
* príspevok na jazykové kurzy;

Ak Vás pozícia zaujala a Váš profil je vyhovuje požiadavkám tejto pozície, zašlite nám svoj životopis, radi Vás zaradíme do výberového konania.

Zaslaním svojho životopisu súhlasíte so spracovaním vašichosobných údajov v databáze spoločnosti DHL Express (Slovakia), spol. s r.o. v súlade so zákonom 122/2013, Z.z.

Vopred ďakujeme všetkým, ktorí nám zašlú svoj životopis. Nakoľko je pre nás veľmi dôležité, aby kandidát spĺňal požiadavky pozície, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Ideálny kandidát:

* má skúsenosti v oblasti prepravy a logistiky min. 1 rok,
* dobre zvláda administratívne úlohy a dokáže pracovať s excelom a wordom,
* vie aktívne komunikovať v anglickom jazyku (ďalší jazyk výhodou),
* dokáže pracovať aj pod stresom a plniť úlohy načas,
* je precízny, zodpovedný a spoľahlivý,
* je organizačne zdatný a dokáže pracovať v tíme ale aj samostatne,
* má veľmi dobré komunikačné zručnosti, ochotne a milo vystupuje voči zákazníkovi;

DHL, jeden z popredných poskytovateľov prepravných a logistických služieb, oslavuje celých 25 rokov pôsobenia na slovenskom trhu. Spoločnosť začala ako jedna z prvých poskytovať medzinárodné expresné prepravné služby na území bývalého Československa už v roku 1986. O dva roky na to otvorila spoločnosť vlastné sortovacie stredisko na bratislavskom letisku a o ďalších 5 rokov spustila letecké spojenie medzi Bratislavou a Viedňou. Vďaka strategickej integrácii popredného prepravcu Danzas a odborníka na logistický reťazec Exel sa portfólio služieb DHL aj v rámci Slovenska výrazne rozšírilo a zo špecialistu na expresnú prepravu sa stala spoločnosť, ktorá dnes prostredníctvom štyroch špecializovaných divízií ponúka komplexné portfólio logistických a prepravných služieb – od cestnej a železničnej nákladnej prepravy, cez námornú a leteckú nákladnú prepravu, až po skladovanie a riadenie dodávateľských reťazcov.

V súčasnosti spoločnosť na Slovensku zamestnáva viac ako 3200 ľudí v 4 divíziách (Express, Freight, Supply Chain, Exel), disponuje skladovou plochou, ktorá by zabrala viac ako 50 futbalových ihrísk, ročne prepraví kamiónmi zásielky o hmotnosti 57 Eifellových veží (570 000 ton), odšpedituje takmer 120 000 námorných kontajnerov s celkovým objemom viac ako 25 mil. m3 a jej triediacim strediskom prejde viac ako 2,5 milióna expresných zásielok.

Zabezpečenie vysoko kvalifikovaných zamestnancov je kľúčom k úspechu spoločnosti DHL, pričom neustále investuje do vzdelávania zamestnancov. Spoločnosť okrem základných vstupných kurzov organizuje vzdelávanie vo forme špeciálnych programov a školení pre zamestnancov. Pre našich zamestnancov chceme byť prvou voľbou.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

DHL Express (Slovakia), spol. s r. o.
Letisko M. R. Štefánika
820 01 Bratislava
ID: 2233506   Dátum zverejnenia: 21.9.2016