Ranný pracovník importu - skrátený úväzok, pracovný pomer na dobu určitú na zastupovanie počas trvania MD

Miesto práce
Letisko M. R. Štefánika (BTS), Ivanská cesta, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
360 EUR/mesiacfinančné ohodnotenie spojené s pravidelným mesačným odmeňovaním na základe merateľných výsledkov do výšky 20% z hrubej mesačnej mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

PONÚKAME Ti prácu na skrátený úväzok- 20 hod. týždenne
prácu od pondelka do piatka v rannej zmene:
Pon – 1:00 – 8:00, Ut – pia - 4:30 – 8:30

PO ZAŠKOLENÍ BUDEŠ VEDIEŤ:
- vykládku, nakládku, resortovanie zásielok,
- evidovať importné zásielky, dennú inventúru,
- prebaľovať poškodené zásielky
- kontrolovať nakládky materiálu

PONÚKAME Ti prácu na skrátený úväzok
a širokú škálu benefitov, ako sú:
- zaujímavú prácu v príjemnom mladom kolektíve
- finančné ohodnotenie spojené s pravidelným mesačným odmeňovaním na základe merateľných výsledkov do výšky 20% z hrubej mesačnej mzdy
- možnosť získania ročného bonusu max. do výšky 2,5 % ročnej mzdy
- stravné lístky v hodnote 4 eurá plne hradené spoločnosťou
- deň voľna v deň narodenín
- príspevok na DDS
- anglický kurz priamo na pracovisku
- bezproblémové parkovanie v areáli spoločnosti
- systém zliav pre zamestnancov v spolupráci s našimi partnermi
- spoločenské akcie a teambuildingy
- prepracovaný systém interného vzdelávania
- možnosť kariérneho rastu v medzinárodnej spoločnosti

Na pracovnú pozíciu hľadáme kandidátov, ktorí majú záujem o dlhodobú spoluprácu, o prácu na pracovnú zmluvu. Túto prácu neponúkame na dohodu.

Pozícia je vhodná aj pre študentov VŠ.
Osobné údaje uchádzača uvedené v životopise budú spracované a uchované spoločnosťou DHL Express v súlade so zákonom č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov. Osobné údaje budú spracované výlučne za účelom výberu vhodného kandidáta na inzerovanú pozíciu. Po ukončení výberového procesu na danú pozíciu budú tieto údaje v súlade s uvedeným zákonom zlikvidované.

Budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky. Vopred sa ospravedlňujeme uchádzačom, ktorých neoslovíme, ich materiály budú v súlade so zákonom na ochranu osobných údajov skartované

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

ČO K TOMU POTREBUJEŠ:
- zmysel pre tímovú prácu
- samostatnosť, precíznosť a flexibilitu

DHL je vedúcou obchodnou značkou v odvetví logistiky. Naša DHL rodina, pozostávajúca z rôznych divízií, ponúka jedinečné portfólio logistických služieb - doručovanie vnútroštátnych i medzinárodných balíkov, prepravu e-commerce objednávok, špeciálne riešenia plnenia požiadaviek zákazníkov, medzinárodnú expresnú prepravu, pozemnú, leteckú a námornú prepravu vrátane riadenia priemyselných zásobovacích sietí. So svojimi 380 000 zamestnancami v 220 krajinách a teritóriách po celom svete, DHL spája ľudí a obchod bezpečne a spoľahlivo, umožňujúc tak globálny tok obchodovania. So špecializovanými riešeniami pre vyspelé trhy a priemysel vrátane technológií, biologických vied a zdravotníctva, energetiky, automobilového priemyslu a maloobchodu, preukázaním oddanosti v oblasti podnikovej zodpovednosti a bezkonkurenčnou prítomnosťou na rozvíjajúcich sa trhoch je DHL rozhodne v pozícii “Logistickej spoločnosti pre celý svet”.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

ID: 1782788  Dátum zverejnenia: 7.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 360 EUR/mesiac