Sales Support

Deutsche Post DHL

Miesto práce
Letisko M. R. Štefánika, Bratislava
Termín nástupu
01.10.2016
Ponúkaný plat (brutto)
motivujúce platové ohodnotenie + mesačné bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Príprava cenových ponúk a podkladov pre obchodné jednania podľa pokynov obchodných zástupcov
- Príprava reportov pre zákazníkov
- Telefonický a emailový kontakt so zákazníkmi v dobe neprítomnosti obchodných zástupcov
- Koordinácia činností a podpora ostatných v rámci oddelenia, spolupráca s ostatnými oddeleniami DHL
- Vedenie a archivovanie obchodnej dokumentácie pre sales oddlelenie, v súlade s procedúrami DHL (zmluvy)
- Príprava, spracovávanie a odosielanie podkladov pre správnu fakturáciu
- Spracovávanie požiadaviek v Comete a SPT systéme (vytváranie zákazníckych čísiel, zmeny fakturačných údajov, aktualizácia databázy)
- Ďalšie činnosti spojené s požiadavkami obchodných zástupcov (príprava cenníkov, administrativa, práca v sales systémoch)

Ponúkame:
- prácu v medzinárodnej spoločnosti s vedúcim postavením na trhu
- možnosť osobného rozvoja a profesného rastu podporeného firemným vzdelávacím programom
- zodpovedajúce platové ohodnotenie a zamestnanecké výhody
- školenie potrebné na vykonávanie práce
- stravne listky hradene spolocnostou
- bohaty socialny program

Hľadáme spoľahlivého a cieľavedomého kandidáta, ktorý je orientovaný na zákazníka a zvláda aj náročnejšie situácie. Ponúkame prácu v mladom priateľskom kolektíve, prosperujúcej spoločnosti.
Všetkým uchádzačom ďakujeme za ich prejavený zaujem, kontaktovať budeme len vybraných, ktorý spĺňajú naše požiadavky.
Uchádzač zaslaním osobných údajov uvedených v životopise dáva súhlas spoločnosti DHL Express (Slovakia), spol. s r.o. so spracovaním osobných údajov v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

28.9.2016 (ostáva ešte 0 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Počet rokov praxe

1

- Spoľahlivosť a zodpovednosť
- Ochota spolupracovať a zmysel pre tímovú prácu
- Orientácia na zákazníka, porozumenie jeho potrieb
- Reprezentatívne správanie a vystupovanie
- Dobré komunikačné schopnosti
- Komunikatívna znalosť anglického jazyka slovom aj písmom
- Starostlivosť a zmysel pre detail
- Flexibilita a ochota učiť sa nové veci

DHL, jeden z popredných poskytovateľov prepravných a logistických služieb, oslavuje celých 25 rokov pôsobenia na slovenskom trhu. Spoločnosť začala ako jedna z prvých poskytovať medzinárodné expresné prepravné služby na území bývalého Československa už v roku 1986. O dva roky na to otvorila spoločnosť vlastné sortovacie stredisko na bratislavskom letisku a o ďalších 5 rokov spustila letecké spojenie medzi Bratislavou a Viedňou. Vďaka strategickej integrácii popredného prepravcu Danzas a odborníka na logistický reťazec Exel sa portfólio služieb DHL aj v rámci Slovenska výrazne rozšírilo a zo špecialistu na expresnú prepravu sa stala spoločnosť, ktorá dnes prostredníctvom štyroch špecializovaných divízií ponúka komplexné portfólio logistických a prepravných služieb – od cestnej a železničnej nákladnej prepravy, cez námornú a leteckú nákladnú prepravu, až po skladovanie a riadenie dodávateľských reťazcov.

V súčasnosti spoločnosť na Slovensku zamestnáva viac ako 3200 ľudí v 4 divíziách (Express, Freight, Supply Chain, Exel), disponuje skladovou plochou, ktorá by zabrala viac ako 50 futbalových ihrísk, ročne prepraví kamiónmi zásielky o hmotnosti 57 Eifellových veží (570 000 ton), odšpedituje takmer 120 000 námorných kontajnerov s celkovým objemom viac ako 25 mil. m3 a jej triediacim strediskom prejde viac ako 2,5 milióna expresných zásielok.

Zabezpečenie vysoko kvalifikovaných zamestnancov je kľúčom k úspechu spoločnosti DHL, pričom neustále investuje do vzdelávania zamestnancov. Spoločnosť okrem základných vstupných kurzov organizuje vzdelávanie vo forme špeciálnych programov a školení pre zamestnancov. Pre našich zamestnancov chceme byť prvou voľbou.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

DHL Express Slovakia spol.s.r.o.
Letisko M.R.Štefánika
820 01 Bratislava
ID: 1441860   Dátum zverejnenia: 16.9.2016