Zdravotná sestra

Detský hospic PLAMIENOK n.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
plat dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme sestru na plný alebo čiastočný úväzok do jednosmennej prevádzky paliatívnej starostlivosti s pracovnou dobou 8:00-16:30 hod., príslužby v noci a cez víkend.
Náplňou práce je poskytovanie ošetrovateľskej starostlivosti deťom v domácom prostredí.
Požadované najnižšie vzdelanie je vyššie odborné štúdium v odbore všeobecná sestra alebo bakalárske štúdium v odbore Ošetrovateľstvo. Skúsenosti s deťmi nie sú podmienkou.
Prijmeme aj absolventku/ta, ktorému zabezpečíme prax na klinikách DFNsP v Bratislave a po určitej dobe prejde do praxe v domácom prostredí.
Vyžadujeme vodičské oprávnenie skupiny B, pretože navštevujeme rodiny s chorými deťmi v ich domácom prostredí do dvoch hodín cesty autom od Bratislavy.
Potrebná je minimálna znalosť anglického jazyka pre sústavné vzdelávanie v oblasti paliatívnej starostlivosti a sprevádzania ťažko chorých prebiehajúce v angličtine.

Ponúkame:
- možnosť pracovať v tíme zloženom z lekárov, sestier, sociálnych pracovníkov, psychológov,
- tvorivé prostredie a priestor na odborný aj osobný rast,
- zdokonalenie sa v komunikácii a sprevádzaní chorých,
- zdokonalenie sa v angličtine.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie v odbore Všeobecná sestra, vysokoškolské I. stupňa v odbore Ošetrovateľstvo. Výhodouje prax na JIS, ARO, onkológii, chirurgii

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B

Požadujeme:
- samostatnosť, komunikačné zručnosti
- potvrdenie o registrácii a nástupnej praxi (mimo absolventov)

PLAMIENOK n.o. zamestnáva zdravotné sestry, lekárov, sociálnych pracovníkov, psychoterapeutov a psychológov, ktorí sa starajú o nevyliečiteľne choré deti a ich rodiny v ich domácom prostredí. V Centre smútkovej terapie bezplatne poskytuje psychologickú a psychoterapeutickú pomoc deťom a rodinám po strate blízkeho. Dlhodobo vzdeláva zamestnancov, ponúka vzdelávacie kurzy odbornej aj laickej verejnosti.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 450928  Dátum zverejnenia: 20.1.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: plat dohodou