Zdravotná sestra

Detský hospic PLAMIENOK n.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
1 000 - 1 200 EUR/mesiac13. plat, odmeny, benefity: vzdelávanie, rekreačné poukazy, jóga, 5 dní dovolenky naviac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme sestru do jednosmennej prevádzky s pracovnou dobou 8:00-16:30 hod.
Náplňou práce je poskytovanie ošetrovateľskej starostlivosti deťom v domácom prostredí.
Vyžadujeme vodičské oprávnenie skupiny B a skúsenosti s jazdením.
Potrebná je minimálna znalosť anglického jazyka pre sústavné vzdelávanie.

Ponúkame:
- možnosť pracovať v tíme zloženom z lekárov, sestier, sociálnych pracovníkov, psychológov,
- tvorivé prostredie a priestor na odborný aj osobný rast,
- zdokonalenie sa v komunikácii a sprevádzaní chorých,
- zdokonalenie sa v angličtine.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Všeobecná sestra, sestra so špecializáciou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požadujeme:
- samostatnosť, komunikačné zručnosti

PLAMIENOK n.o. zamestnáva zdravotné sestry, lekárov, sociálnych pracovníkov, psychoterapeutov a psychológov, ktorí sa starajú o nevyliečiteľne choré deti a ich rodiny v ich domácom prostredí. V Centre smútkovej terapie bezplatne poskytuje psychologickú a psychoterapeutickú pomoc deťom a rodinám po strate blízkeho. Dlhodobo vzdeláva zamestnancov, ponúka vzdelávacie kurzy odbornej aj laickej verejnosti.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 353394  Dátum zverejnenia: 3.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac