Zdravotná sestra

Detský hospic PLAMIENOK n.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď, dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
plat dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zdravotná sestra zamestnaná v Plamienku, sa stará o ťažko nevyliečiteľne choré deti v ich domácom prostredí.
Ku svojej práci v Plamienku potrebuje vzdelanie, skúsenosti v odbore pediatrie, aktívnu znalosť anglického jazyka a skúsenosti so šoférovaním osobného auta.
Denne, v pracovnom čase od 8:00 do 16:30, navštevuje pacientov u nich doma formou výjazdov služobným autom do vzdialenosti cca 2 hodín od Bratislavy.
Zdravotná sestra sa rovnako ako všetci zamestnanci PLAMIENOK n.o. pravideľne zúčastňuje na vzdelávaní profesného a osobnostného charakteru, vedeného zahraničnými lektormi v anglickom jazyku, ktoré je neoddeliteľnou súčasťou a podmienkou práce v Plamienku.

Vzdelávanie profesného a osobnostného charakteru - povinné pre zamestnancov PLAMIENOK n.o. (v anlickom jazyku)

Kontaktovať budeme všetkých uchádzačov. Na osobné stretnutie pozveme len tých, ktorí spĺňajú požiadavky (požadované vzdelanie, dorozumenie sa v anglickom jazyku a aktívne šoférovanie).
Štruktúrovaný životopis a žiadosť (motivačný list) posielajte na našu mailovú adresu: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

detská sestra, všeobecná sestra

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Internet(e-mail, www) - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

zdravotná sestra

Počet rokov praxe

2

Preferujeme prax na JIS, nie je podmienkou.

PLAMIENOK n.o. zamestnáva zdravotné sestry, lekárov, sociálnych pracovníkov, psychoterapeutov a psychológov, ktorí sa starajú o nevyliečiteľne choré deti a ich rodiny v ich domácom prostredí. V Centre smútkovej terapie bezplatne poskytuje psychologickú a psychoterapeutickú pomoc deťom a rodinám po strate blízkeho. Dlhodobo vzdeláva zamestnancov, ponúka vzdelávacie kurzy odbornej aj laickej verejnosti.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 326591  Dátum zverejnenia: 27.11.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: plat dohodou