Sociálny pracovník

Detský hospic PLAMIENOK n.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
Podľa dohody

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovnou náplňou je sociálna starostlivosť a sprevádzanie rodiny a dieťaťa v terminálnom štádiu choroby v domácom prostredí v rámci multidisciplinárneho tímu.
Ďalej sociálna práca s rodinou, t.j. s rodičmi a príbuznými, ktorí stratili dieťa, a sociálna práca s komunitou, najmä komunikácia so školami, samosprávami, úradmi, lekármi, sponzormi, nadáciami a pod.
Okrem priamej práce s klientom ide aj o organizačnú a administratívnu prácu.

Odborný a osobnostný rast zamestnancov je prioritou organizácie.
Možnosť bezplatného vzdelávania v anglickom jazyku na medzinárodnej úrovni.

Váš životopis a motivačný list posielajte na e-mailovú adresu [email protected]
Kontaktovať budeme len tých uchádzačov, ktorí spĺňajú všetky požiadavky.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

sociálna práca

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Windows - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

sociálne poradenstvo pre rodiny

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- vodičský preukaz skupiny B;
- schopnosť dorozumieť sa v anglickom jazyku;
- zodpovednosť, lojalita;

PLAMIENOK n.o. zamestnáva zdravotné sestry, lekárov, sociálnych pracovníkov, psychoterapeutov a psychológov, ktorí sa starajú o nevyliečiteľne choré deti a ich rodiny v ich domácom prostredí. V Centre smútkovej terapie bezplatne poskytuje psychologickú a psychoterapeutickú pomoc deťom a rodinám po strate blízkeho. Dlhodobo vzdeláva zamestnancov, ponúka vzdelávacie kurzy odbornej aj laickej verejnosti.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 190596  Dátum zverejnenia: 8.12.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Podľa dohody