PR manažér

Detský hospic PLAMIENOK n.o.

Miesto práce
Zadunajská 6/A, 851 01 Bratislava, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Dobre vidíme iba srdcom. (Antoine de Saint-Exupéry)

Ak je Vám tento výrok blízky, hľadáte prácu, ktorá je spojená s komunikáciou "humanity" a súčasne je i poslaním , môžete byť práve Vy správnym človekom pre nami obsadzovanú pozíciu PR manažéra v neziskovej organizácii PLAMIENOK.

Plamienok n.o. zabezpečuje starostlivosť o nevyliečiteľne choré deti a ich rodiny v domácom prostredí, poskytuje psychologickú a sociálnu pomoc deťom po strate blízkeho a rodinám po strate dieťaťa, poskytuje vzdelávanie v oblasti paliatívnej starostlivosti, ktorí prichádzajú do kontaktu s nevyliečiteľne chorými deťmi. Všetky tieto činnosti vyžadujú podporu a dostatok zdrojov.
Úlohou PR manažéra je predovšetkým informovať verejnosť o existencii a aktivitách organizácie, tak aby správne zvolené PR aktivity podporili získavanie finančných zdrojov potrebných na prácu organizácie.

Budete:
-nadväzovať, udržiavať a rozvíjať kontakty s médiami,
-plánovať a realizovať PR aktivity,
-pripravovať články v spolupráci s ostatnými kolegami,
-pripravovať a administrovať materiály o organizácii a spravovať PR nástroje organizácie,
-pripravovať štvrťročný newsletter organizácie,
-spolupracovať a denne komunikovať so zahraničnými lektormi v anglickom jazyku
-poskytovať podporu a aktívne spolupracovať a komunikovať s ostatnými oddeleniami organizácie na realizácii ich činnosti a participovať na tímových projektoch a eventoch.

Trvalý pracovný pomer v Bratislave
Dynamická, tvorivá a aktívna práca
Samostatnosť v organizovaní práce
Aktívne používanie anglického jazyka
Vzdelávanie v oblasti pôsobenia a činnosti PLAMIENOK n.o. – viac informácií na osobnom stretnutí

Informácie o výberovom konaní

Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám prosím:
- štruktúrovaný životopis v anglickom a slovenskom jazyku
- videoprezentáciu „Kto som a prečo mám záujem pracovať v Plamienku“, max. 2 až 3 min. cez online úložisko dát (uloz to, uschovna.cz, dropbox...) na [email protected]
- motivačný list v SJ a AJ
- súhlas so spracovaním osobných údajov

Kontaktovať budeme iba kandidátov, ktorý spĺňajú naše požiadavky a zašlú všetky vyžiadané dokumenty. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý
Adobe Photoshop - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Hľadáme zrelého človeka, pre ktorého je práca nielen prácou, ale i vnútorným naplnením. Radi by sme získali do tímu práve Vás, ak máte :
-znalosť mediálneho prostredia a kontakty v oblasti médií,
-výbornú organizáciu času, efektivitu,
-výborné komunikačné a prezentačné zručnosti, dobrý písomný prejav a znalosť slovenského jazyka,
-osobnostnú zrelosť, otvorenosť, ochotu učiť sa, schopnosť pracovať pod tlakom, kreativitu,
-súčasne viete a chcete pracovať v tíme,
-ste empatický/á, máte cit pre situáciu a ste diplomatický/á,
-komunikujete v anglickom jazyku aktívne slovom aj písmom,
-skúsenosti s PR aktivitami v neziskovom sektore sú vítané,
-ste ochotný/á učiť sa, osobnostne rásť a dlhodobejšie pracovať v náročnej oblasti pôsobenia Plamienok, n.o.

PLAMIENOK n.o. zamestnáva zdravotné sestry, lekárov, sociálnych pracovníkov, psychoterapeutov a psychológov, ktorí sa starajú o nevyliečiteľne choré deti a ich rodiny v ich domácom prostredí. V Centre smútkovej terapie bezplatne poskytuje psychologickú a psychoterapeutickú pomoc deťom a rodinám po strate blízkeho. Dlhodobo vzdeláva zamestnancov, ponúka vzdelávacie kurzy odbornej aj laickej verejnosti.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1842568  Dátum zverejnenia: 21.8.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou