PR manažér

Detský hospic PLAMIENOK n.o.

Miesto práce
Zadunajská 6/A, 851 01 Bratislava, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Dobre vidíme iba srdcom. (Antoine de Saint-Exupéry)

Ak je Vám tento výrok blízky, hľadáte prácu, ktorá je spojená s komunikáciou "humanity" a súčasne je i poslaním , môžete byť práve Vy správnym človekom pre nami obsadzovanú pozíciu PR manažéra v neziskovej organizácii PLAMIENOK.

Plamienok n.o. zabezpečuje starostlivosť o nevyliečiteľne choré deti a ich rodiny v domácom prostredí, poskytuje psychologickú a sociálnu pomoc deťom po strate blízkeho a rodinám po strate dieťaťa, poskytuje vzdelávanie v oblasti paliatívnej starostlivosti, ktorí prichádzajú do kontaktu s nevyliečiteľne chorými deťmi. Všetky tieto činnosti vyžadujú podporu a dostatok zdrojov.
Úlohou PR manažéra je predovšetkým informovať verejnosť o existencii a aktivitách organizácie, tak aby správne zvolené PR aktivity podporili získavanie finančných zdrojov potrebných na prácu organizácie. Budete:

-nadväzovať, udržiavať a rozvíjať kontakty s médiami,
-plánovať a realizovať PR aktivity,
-pripraviť články v spolupráci s ostatnými kolegami,
-pripravovať a administrovať materiály o organizácii a spravovať PR nástroje organizácie,
-pripravovať štvrťročný newsletter organizácie,
-spolupracovať a komunikovať s ostatnými oddeleniami organizácie,
-poskytovať podporu a aktívne spolupracovať a komunikovať s ostatnými oddeleniami organizácie na realizácii ich činnosti a participovať na tímových projektoch a eventoch.

Trvalý pracovný pomer v Bratislave
Dynamická, tvorivá a aktívna práca
Samostatnosť v organizovaní práce
Aktívne používanie anglického jazyka
Vzdelávanie v oblasti pôsobenia a činnosti PLAMIENOK n.o. – viac informácií na osobnom stretnutí

Informácie o výberovom konaní

Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám prosím:
- štruktúrovaný životopis v anglickom a slovenskom jazyku
- videoprezentáciu „Kto som a prečo mám záujem pracovať v Plamienku“. Video by malo trvať maximálne 2 až 3 minúty. Prosím, pošlite ho mailom na [email protected], alebo cez online úložisko dát (uloz to, uschovna.cz, dropbox...)
- motivačný list v slovenskom a anglickom jazyku, v ktorom stručne popíšte vaše skúsenosti a predovšetkým motiváciu pre prácu v našej oblasti pôsobenia
- súhlas so spracovaním osobných údajov

Kontaktovať budeme iba kandidátov spĺňajúcich naše požiadavky. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý
Adobe Photoshop - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Hľadáme zrelého človeka, pre ktorého je práca nielen prácou, ale i vnútorným naplnením. Radi by sme získali do tímu práve Vás, ak máte
-znalosť mediálneho prostredia a kontakty v oblasti médií,
-výbornú organizáciu času, efektivitu,
-výborné komunikačné a prezentačné zručnosti, dobrý písomný prejav a znalosť slovenského jazyka,
-osobnostnú zrelosť, otvorenosť, ochotu učiť sa, schopnosť pracovať pod tlakom, kreativitu,
-súčasne viete a chcete pracovať v tíme,
-ste empatický/á, máte cit pre situáciu a ste diplomatický/á,
-komunikujete v anglickom jazyku aktívne slovom aj písmom,
-skúsenosti s PR aktivitami v neziskovom sektore sú vítané,
-ste ochotný/á učiť sa, osobnostne rásť a dlhodobejšie pracovať v náročnej oblasti pôsobenia Plamienok, n.o.

PLAMIENOK n.o. zamestnáva zdravotné sestry, lekárov, sociálnych pracovníkov, psychoterapeutov a psychológov, ktorí sa starajú o nevyliečiteľne choré deti a ich rodiny v ich domácom prostredí. V Centre smútkovej terapie bezplatne poskytuje psychologickú a psychoterapeutickú pomoc deťom a rodinám po strate blízkeho. Dlhodobo vzdeláva zamestnancov, ponúka vzdelávacie kurzy odbornej aj laickej verejnosti.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1414110  Dátum zverejnenia: 18.3.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou