Vychovávateľ

Detský domov Potôčik

Miesto práce
Moštenica 74, 976 13 Slovenská Ľupča, Banská Bystrica
Termín nástupu
01.08.2017
Ponúkaný plat (brutto)
800

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca s deťmi vo veku od narodenia do dospelosti v samostatnej skupine detského domova. Vedenie domácnosti, odborná výchovná práca s deťmi, tvorba a vyhodnocovanie individuálnych výchovných plánov. Práca s biologickou rodinou detí v tíme, aktívny podiel na sanácii rodinného prostredia detí.

Možnosť prenocovať na pracovisku. Dobré vzťahy medzi kolegami aj s odborným tímom. Možnosť pravidelného mesačného vzdelávania. Práca na pracovisku vždy vo dvojici. Práca na turnusy.

Prosíme kontaktovať výhradne e-mailom, posielať životopis, motivačný list a odporúčanie z predchádzajúceho pracoviska, ak záujemca pracoval.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

5.7.2017 (ostáva ešte 11 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

vychovávateľstvo, špeciálna pedagogika, sociálna pedagogika, sociálna práca

Administratívne a ekonomické znalosti

Jednoduché účtovníctvo - základy
Pokladňa - základy
Strojopis - základy

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - základy
Microsoft PowerPoint - základy
Microsoft Word - základy
Microsoft Windows - základy
Google AdSense - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Komunikačné zručnosti, schopnosť pracovať v tíme, schopnosť niesť zodpovednosť a dodržiavať nastavené pravidlá, vzťah k deťom, kreativita, všetky domáce práce, aktívny vodič

Cirkevný Detský domov Potôčik má 3 samostatné skupiny a 10 profesionálnych rodičov. Starostlivosť poskytuje spolu 40 deťom vo veku od 0 do 22 rokov v troch samostatných domoch a v profesionálnych rodinách. Našou snahou je vrátiť deti do domáceho prostredia, v prípade že to nie je možné napomáhať NRS a pripraviť deti do života.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Moštenica 74
976 13 Slovenská Ľupča

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Katarína Hrdá
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 3083292   Dátum zverejnenia: 29.5.2017