Montessori pedagóg

Detské montessori centrum

Miesto práce
Detské montessori centrum Skalka, okres Nitra
Termín nástupu
máj 2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Montessori pedagóg pracuje v montessori škôlke. Pripravuje si materiál pre deti, ktoré pracujú s montessori pomôckami. Pracuje v režime škôlky. Sústavne sa vzdeláva. Používa rešpektujúci prístup k deťom.

Pracujeme v malom kolektíve, s maximálnym počtom deti v škôlke 18. Prostredie škôlky je tiché a veľmi príjemné, mimo ruchu mesta na Kalvárii. Odmeny polročné.

Mať záujem sústavne sa vzdelávať. Pokiaľ sa nedokážete znížiť k deťom a nezáleží Vám na ich osobnostnom raste, ani si prihlášku neposielajte.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elementárna pedagogika, montessori pedagogika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Mať záujem o Montessori pedagogiku, prácu s deťmi, tvorivosť, spev, flexibilita.

Detské montessori centrum sa venuje opatrovaniu detí od 2 do 6 rokov. Učiteľky pracujú s deťmi s Montessori pedagogikou a materiálom. Ponúkame výchovu detí v kresťanskom duchu.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 2966584  Dátum zverejnenia: 8.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou