Kuchár/ pomocný kuchár

Detská fakultná nemocnica s poliklinikou

Miesto práce
DFNsP, Limbová 1, Kramáre, Bratislavský kraj, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kuchár - príprava teplých jedál a múčnikov pre pacientov a zamestnancov.
Pomocný kuchár - pomocné práce pri príprave jedál.
Práca na 12 hodinové zmeny v nepretržitej prevádzke.

Podľa zásad Sociálneho fondu a Kolektívnej zmluvy na rok 2016.
Možnosť ubytovania v ubytovni DFNsP.

Z časových dôvodov budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorých sa rozhodneme pozvať na osobný pohovor. Za pochopenie ďakujeme!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Kuchár

Počet rokov praxe

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

V prípade kuchára - odbor kuchár, prax vo varení.

Detská fakultná nemocnica s poliklinikou Bratislava je vysokošpecializované pracovisko poskytujúce zdravotnú starostlivosť pacientom detského veku. Základným poslaním DFNsP je plniť úlohy súvisiace so starostlivosťou o ochranu, zachovanie a navrátenie zdravia pacientom od narodenia do 18 rokov + 364 dní poskytovaním zdravotnej starostlivosti. Našou prednosťou je profesionálna a vysoko kvalitná práca všetkých zamestnancov.

Limbová 1
833 40 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Jana Pagáčová
Tel.: 02/59371880
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 418363   Dátum zverejnenia: 24.5.2016