Správca IKT

Detská fakultná nemocnica s poliklinikou

Miesto práce
Limbová 1, Bratislava
Termín nástupu
1.1.2017
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca správcu informačno-komunikačných technológií na Oddelení informačných technológií, pričom je potrebná:
- certifikácia znalostí produktov MICROSOFT a VMWARE
- výborná, aktívna znalosť produktov a prostredí:
* Microsoft Windows XP/7/8/10
* Microsoft Windows Server 2008/2012
* Microsoft Active Directory + DNS
* Microsoft SQL Server
* Microsoft Exchange Server
* Microsoft Office 2007/2010/2013/2016
* Microsoft VDI + vmWare vSphere
* znalosť architektúry LAN
- prax v obore informačné technológie min. 3 roky

- týždeň dovolenky naviac
- pracovná doba 7,5 hod. denne
- iné výhody v zmysle Kolektívnej zmluvy
- možnosť ubytovania v ubytovni DFNsP

Ďakujeme za Váš záujem o prácu v DFNsP. Z časových dôvodov budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorých sa rozhodneme pozvať na osobný pohovor. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

informatika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- flexibilita, profesionalita, výborné komunikačné schopnosti
- schopnosť riešiť pridelené úlohy samostatne

Detská fakultná nemocnica s poliklinikou Bratislava je vysokošpecializované pracovisko poskytujúce zdravotnú starostlivosť pacientom detského veku. Základným poslaním DFNsP je plniť úlohy súvisiace so starostlivosťou o ochranu, zachovanie a navrátenie zdravia pacientom od narodenia do 18 rokov + 364 dní poskytovaním zdravotnej starostlivosti. Našou prednosťou je profesionálna a vysoko kvalitná práca všetkých zamestnancov.

Limbová 1
833 40 Bratislava
ID: 2825900   Dátum zverejnenia: 24.11.2016