Účtovný špecialista

Národný ústav detských chorôb

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď, resp. dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca s rozpočtom príspevkovej organizácie, odsúhlasovanie vzájomných vzťahov, práca s konsolidačným balíkom
Spolupráca pri zostavovaní a kontrole rozpočtov a kalkulácií
Spolupráca pri zostavovaní finančného plánu spoločnosti
Práca v oblasti nákladového účtovníctva - kontroling
Kontrola uplatnenej ekonomickej klasifikácie rozpočtovej klasifikácie
Účtovanie špecifických účtovných transakcií
Kontrola správnosti a úplnosti účtovnej a daňovej evidencie
Kontrola inventarizácie účtov hlavnej knihy
Kontrola podkladov pre DPH a kontrola plnenia daňových povinností
Sledovanie aktuálnych zmien v účtovnej legislatíve a predpisoch a kontrola účtovných operácií podľa štandardov a legislatívy platnej pre slovenské účtovníctvo
Analýza hlavnej a podnikateľskej činnosti
Aktualizácia smerníc a metodických pokynov

Podľa zásad Sociálneho fondu a Kolektívnej zmluvy.
Možnosť ubytovania.

Z časových dôvodov budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorých sa rozhodneme pozvať na osobný pohovor. Za pochopenie ďakujeme!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonómia, účtovníctvo, štatistika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Expert

Počet rokov praxe

2

Minimálne 2 roky skúseností v oblasti účtovníctva, nevyhnutné skúsenosti s komplexným samostatným vedením účtovníctva, skúsenosti z príspevkovej organizácie výhodou
Výborné analytické myslenie a matematické schopnosti
Rozhodnosť
Komunikatívnosť

Národný ústav detských chorôb je vysokošpecializované pracovisko poskytujúce zdravotnú starostlivosť pacientom detského veku. Základným poslaním NÚDCH je plniť úlohy súvisiace so starostlivosťou o ochranu, zachovanie a navrátenie zdravia pacientom od narodenia do 18 rokov + 364 dní poskytovaním zdravotnej starostlivosti. Našou prednosťou je profesionálna a vysoko kvalitná práca všetkých zamestnancov.

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Silvia Valentinová
E-mail: poslať životopis
ID: 2079527  Dátum zverejnenia: 17.3.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou