Lekár bez špecializácie na Kliniku pediatrickej onkológie a hematológie SZU

Detská fakultná nemocnica s poliklinikou Banská Bystrica

Children's Faculty Hospital Banská Bystrica, Námestie Ludvíka Svobodu, Banská Bystrica
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 956 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poskytovanie zdravotnej starostlivosti v Detskej fakultnej nemocnici s poliklinikou Banská Bystrica.

• garantovaný pravidelný príjem;
• príjemné pracovné prostredie v zrekonštruovanej detskej nemocnici;
• využívanie najmodernejšieho technického vybavenia;
• získavanie pracovných zručností od skúsených profesionálov;
• základná mzda absolventa od 1.956,- eur/mesačne v zmysle platnej Kolektívnej zmluvy
pri plnom úväzku;
• týždenný pracovný čas kratší ako je v Zákonníku práce;
• 5 dní dovolenky naviac;
• podpora odborného rastu a sústavného vzdelávania;
• náhrada mzdy za 8 pracovných dní / ročne určených pre sústavné vzdelávanie;
• po úspešnom ukončení špecializačného štúdia a vzájomnej dohode garancia
pracovného miesta.

Žiadosti o zamestnanie spolu s profesijným životopisom a so súhlasom na spracovanie osobných údajov zasielajte na referát personálny: [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

všeobecné lekárstvo

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• VŠ II. stupňa – lekárska fakulta, po nástupe do
zamestnania následné zaradenie do
špecializačného štúdia v špecializačnom odbore
pediatria (Rezidentský program MZ SR);
• odborná prax vítaná;
• zodpovednosť, samostatnosť, flexibilita;
• chuť pracovať a súčasne sa vzdelávať;
• komunikačné zručnosti a cit pre prácu s deťmi;
• pracovný entuziazmus,
• kreativita a aktívny prístup k práci;
• občianska bezúhonnosť;
• pracovná pozícia vhodná pre absolventa.

Detská fakultná nemocnica s poliklinikou Banská Bystrica je štátnou príspevkovou organizáciou. Hlavnou činnosťou je poskytovanie zdravotnej starostlivosti pre pacientov detského veku (do 19 rokov veku). Zdravotnícke zariadenie má 4 lôžkové oddelenia (kliniky) a 31 špecializovaných ambulancií.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4782710  Dátum zverejnenia: 12.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 956 EUR/mesiac