Vodič

DETOX s.r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
čo najskôr
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-obsluha prideleného vozidla,
-plnenie prepravných úloh podľa zadania,
-starostlivosť o pridelené vozidlo,
-vykonávanie nakládok a vykládok,
- denná vnútroštátna preprava

V prípade, že Vás pracovná ponuka oslovila, pošlite obratom Váš štrukturovaný životopis spolu so žiadosťou a uvedeným miesta výkonu práce na e-mailovu adresu: milan.varinsky@detox.sk.
Kontaktovať bude iba uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.

V zmysle zákona NR SR č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov dáva úchádzač zaslaním svojich osobných údajov spoločnosti DETOX s.r.o. súhlas na spracovanie jeho osobných údajov za účelom sprostredkovania zamestnania.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2017 (ostáva ešte 1 deň)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vodičský preukaz

B, C, E

Počet rokov praxe

2

- prax vodiča skupiny E najmenej 2 roky ,
- školenie ADR 3,8,9 rozšírené o prepravu v cisternách výhodou,
- obsluha zdvíhacích zariadení - hákový naťahovač, HČ výhodou,
- obsluha tlakových nádob stabilných výhodou,
- karta vodiča do digitálneho tachografu,
- profesná karta vodiča,
- dobrý zdravotný stav pre vykonávanie prác vodiča z povolania,
- spoľahlivosť, precíznosť, samostatnosť, časová flexibilita

Už od roku 1992 Detox s.r.o. poskytuje priemyselným podnikom environmentálne služby, najmä zber, úpravu, zneškodnenie a recykláciu priemyselných odpadov, legislatívne poradenstvo, priemyselné čistenie a sanácie.
Prevádzkujeme 3 spracovateľské závody , sme vedúcou slovenskou spoločnosťou v oblasti chemicko-fyzikálnych úprav odpadov, recyklácie odpadov, recyklácie olejov, organických rozpúšťadiel a žiariviek.
Spoločnosť má zavedený a certifikovaný - systém manažérstva kvality v zmysle normy ISO 9001, systém environmentálneho manažérstva v zmysle normy ISO 14001 a systém manažérstva bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci v zmysle normy OHSAS 18001.Naším cieľom je byť dodávateľom prvej voľby u priemyselných podnikov vyžadujúcich komplexné environmentálne služby

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Zvolenská cesta 139
974 05 Banská Bystrica

Kontakt

Kontaktná osoba: Milan Varinský
Tel.: 0908 989 974
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 905868   Dátum zverejnenia: 14.6.2017