Detektív v civile Bratislava s ubytovaním

Detektívna Informačná Služba s. r. o.

Bratislava, Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijmeme detektívov v civile pre prácu na kamerách. Práca vhodná aj pre ženy. Preukaz odbornej spôsobilosti na prácu v SBS NUTNÝ. ponúkame ubytovanie Zdarma, dobré platové podmienky, práca aj na turnusy. Pokiaľ by mal niekto záujem o získanie preukazu vieme mu ho zabezpečiť.
Viac info na 0905 880 127

mzda vždy v stanovenom termíne, stravné lístky, možnosť zúčastňovať sa na firemných akciách....

Informácie o výberovom konaní

Všetky informácie na 0905 880 127

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Spoločnosť Detektívna Informačná Služba Žilina pôsobí už 27 rokov na trhu SECURITY & SAFETY.
Má vlastné oddelenie technických a aplikačných činností vrátanie ich vývoja, inštalácie, servisu a podpory.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3138840  Dátum zverejnenia: 21.7.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou