Bezpečnostný pracovníci Nové Zámky a Hurbanovo

Detektívna Informačná Služba s. r. o.

Miesto práce
Nové Zámky, Hurbanovo, okres Komárno, okres Nové Zámky
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
podľa dohody

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme bezpečnostných pracovníkov na pobočky LIDL v Hurbanove a Nových Zámkov. Dobrá pracovná doba, dobré platové podmienky, stravné lístky, možnosť záloh. NUTNÝ preukaz odbornej spôsobilosti na prácu v SBS!!!!! Práca vhodná aj pre ženy, výsluhových, invalidných, ako aj vitálnych starobných dôchodcov. Všetky ostatné informácie na tel. čísle: 0905 534 656, [email protected]

Dobrý pracovný kolektív, podpora regionálneho manažéra, práca bez nočných smien, dobré platové podmienky, možnosť pravidelných záloh.

Informácie o výberovom konaní

všetky informácie na 0905 534 656, [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Bezúhonnosť, spoľahlivosť

Spoločnosť Detektívna Informačná Služba Žilina pôsobí už 27 rokov na trhu SECURITY & SAFETY.
Má vlastné oddelenie technických a aplikačných činností vrátanie ich vývoja, inštalácie, servisu a podpory.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3060603  Dátum zverejnenia: 15.5.2017