Hľadáme bezpečnostných pracovníkov Senec

Detektívna Informačná Služba s. r. o.

Miesto práce
Senec, Bratislavský kraj, Trnavský kraj, okres Senec
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Ihneď alebo po dohode

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme pracovníkov SBS na naše objekty v Senci (skladové a aj obchodné prevádzky). Nutný preukaz odbornej spôsobilosti na prácu v SBS. Práca vhodná aj pre ženy, vitálnych dôchodcov. Záujemci hláste sa na 0905 880 121

platených plných 12 hodín (prestávka sa nestrháva), taktiež dobré ohodnotenie, platené nočné príplatky, príplatky za prácu v sviatok, stravné lístky
Možnosť zúčastňovať sa na zamestnaneckých akciách, možnosť pravidelných záloh

Informácie o výberovom konaní

všetky informácie na 0905 880 121

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Odpis z registra trestov, lekársky posudok na prácu v noci

Spoločnosť Detektívna Informačná Služba Žilina pôsobí už 27 rokov na trhu SECURITY & SAFETY.
Má vlastné oddelenie technických a aplikačných činností vrátanie ich vývoja, inštalácie, servisu a podpory.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 2996771  Dátum zverejnenia: 4.4.2017