Veľký nábor SBS Pracovníkov s ubytovaním!

Detektívna Informačná Služba s. r. o.

Nové Mesto nad Váhom, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, okres Nové Mesto nad Váhom
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Ihneď alebo po dohode

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných a spoľahlivých pracovníkov SBS do našich prevádzok v blízkosti Nového Mesta nad Váhom aj s ubytovaním. Uprednostňujeme uchádzačov s preukazom odbornej spôsobilosti, ale pokiaľ ho nemáte a chceli by ste pracovať ako SBS, vieme Vám ho bezplatne zabezpečiť v našich školiacich centrách. Všetky ostatné informácie na 0905 547 832, [email protected]

Dobré platové podmienky, stravné lístky, platené všetky príplatky, dobrý pracovný kolektív, firemné akcie

Informácie o výberovom konaní

všetky informácie na 0905 547 832, [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

bezúhonnosť
spoľahlivosť
možnosť pracovať aj v noci

Spoločnosť Detektívna Informačná Služba Žilina pôsobí už 27 rokov na trhu SECURITY & SAFETY.
Má vlastné oddelenie technických a aplikačných činností vrátanie ich vývoja, inštalácie, servisu a podpory.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 2978463  Dátum zverejnenia: 17.3.2017